Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mivel készitettétek ki a...

Ti mivel készitettétek ki a szüleiteket 17 éves kor felett?

Figyelt kérdés
Tévedés ne essék nem titeket akarlak mintázni csak egyszerűen belekezdtem egy történetbe és most értem el azt hogy nincs valami sok ötletem ugyanis én nem igazán vagyok az a lázadó tipus .21L
2020. febr. 13. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak pár ötlet:

- szektába belépés,

- erotikus munka,

- belépés - akár jó ügyért is - túlságosan harciasan küzdő mozgalomba (pl. környezetvédelmi, éhezés elleni, stb.),

- világjárás szakadt, nőknek veszélyes országokban.

2020. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod, de én inkább egy kicsit szolidabb kicsapongásra gondoltam mondjuk pl: fiuk hazahordasa,fű kiprobálása.

Bár az hogy célozgat arra hogy csatlakozott egy szektához az nem is lenne rossz ötlet😅

2020. febr. 13. 13:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl extrém (sokszor nem is szándékos dolgok): pl sokáig nem jeletkeztem nem vettem a telefont, nem értem haza időre (nem feltétlen kimenő inkább csak az időpont amire számítottak)és nem voltam elérhető telefonon. Tetoválás (elmúltam 18 de attól míg ki akadtak) nem olyan volt a magánéletem ami nekik tetszett (mással voltam együtt mint akit akartak vagy csak szakítottam pedig szerintük nem kellett volna), iskolai teljesítmény(akar gimi akar főiskola) stb. Nem tudok ilyenre gondoltál e.
2020. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

igaz, 14-15 voltam, mikor neten megismertem egy srácot, a szabadidőnket mindig "együtt töltöttük", aztán elhatároztuk, hogy "járunk", minden találkozgatás nélkül. amikor bejelentettem anyának, és mondtam, hogy el szeretnék hozzá menni (300-400 km), kiakadt. a vége az lett, hogy jöhetett hozzánk egy hétvégére a srác, de nekik nem volt szimpi. nem is akartak utána elengedni (mert azt mondták, hogy elsőnek mindenképp ő jöjjön), aztán csak belementek. a győzködésnél bevetettem a sose járunk nyaralni lapot is, hogy legalább én mehessek. fájó pont volt ez neki(k), de belementek végül.


egy ismerősöm "rémisztő" alakot vitt haza, a szülei hetekig hozzá se szóltak az incidens után.


egy másik ismerősöm egy néger pasival állt össze érettségi után, akinek gyereket is szült rövid időn belül.


egy harmadik ismerősöm 23 évesen egy 43 éves pasival jött össze. amikor bemutatta a szülőknek, ki voltak akadva, aztán utólag kiderült, hogy 6 hónapos terhes volt, amikor a bemutatás történt.. a csajszi se tudott róla hogy terhes.. menstruált, és semmit nem hízott azidő alatt.

2020. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Anyámat már azzal fel lehet idegelni ha hétvégente elmegyünk itthonról tesómmal, mert hogy az a családé kell legyen. Engem azzal idegelne fel a gyerekem ha buta lenne. Pl. csatlakozna valami politikai csoporthoz (ami egyértelműen car lásd Fidesz hívők) és tüncizni járnának a barátaival. Nincs nagyobb égés egy hülye gyereknél hidd el. Amivel rssz értelemben tudna kikészíteni az pl a drogozás, rendőrségi ügy. De ez csalódással együtt, és ezek súlyosabbak mint egy csíny hogy pl hogy matt részegen esik haza havonta 1x, mert az bárkivel megeshet 18 évesen. De van olyan szülő akit a sima bagózás, vagy tetkó, esetleg extrém haj is kikészít, vagy ha csajról van szó a rib**kodás.
2020. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Már ennél fiatalabb korban (és azóta is, pedig már 50 múltam) főleg nevelőapámat azzal tudtam kiaaksztani, hogy olvastam. Egy műveletlen, majdnem analfabéta tapló, aki szerint az olvasás baromság. Mikor elköltöztem, kidobta könyveimet, amiket nem tudtam rögtön elvinni.
2020. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

20 évvel idősebb pasi (persze nem lett hosszú távú, úgyhogy nem volt miért kiakadniuk, és nem is sérültem lelkileg)

Italozás "elszámítása" és piásan hazaérés. Na, akkor egy ideig részegesnek voltak titulálva, mert egyszer nem jól mértem fel a határt.

Minden olyan terv (akár tanulás, akár munka) ami máshova költözéssel jár. Mert mi lesz velük, ha én nem leszek itt.

Elköltözésem. Pedig nem is másik városba költöztem. Ment a sírás-rívás.

2020. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érezd át a személyiségét és az alapján a környezetváltozások alapján, hogy reagálna.

Innentől magátóo jön, mit csinál. Nem kell ötlet a gyakoritól olyan helyzetre és személyiséghez, amit nem ismer.

2020. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segitettetek , maris van egy csomo ötletem 😁😁...ha esetleg van meg valami azt is szivesen elolvasnám .
2020. febr. 13. 15:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Iskola helyett elmentem a barátomhoz vonattal, a 30 km-es vonaljegyet megtalálta anyu a kabátzsebemben. Nem vagyok rá büszke, de mégis megtörtént.
2020. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!