Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jelentettétek már fel a...

Jelentettétek már fel a szüleiteket, vagy szülőként a gyermeket?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?


Ha nem, miért nem?


2019. dec. 16. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Gyerek vagyok,es nem,soha,mivel attol, hogy neha felidegesitenek, vagy megtiltanak valami sose tennek ilyet. Foleg ugy, ha meg el is kuldenek ezaltal arvahazba vagy tudom is en,mert en csak meg akarom szivatni a szuleimet.

Persze,ha olyan drasztikus lenne a helyzet,hogy pl terrorizalnak,vernek,megeroszakolnak stb,akkor egyertelmuen feljelentenem oket,de igy gyerekes hulyesegbol nem.

2019. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Hogy lehet szülőként feljelenteni a gyereket? És miért? Nem eszi meg a spenótot? Nem rakja vissza a legót?
2019. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
keresztanyám már a 3 felnőtt gyermekéből 2 kereszttesómat feljelentett. Illetve kirakta az üresen álló panellakásából az egyiküket, akit előtte nem sokkal hagyott el a férje,(lenyúlta a megtakarításaikat) és ott maradt egy kisgyermekkel.
2019. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

A ferjem exe a saját édesgyerekéből egyre ráhívta a rendőrséget, majd fel is jelentette. Drogtuladagolas gyanuja miatt. Másik gyerekére a férjének hagyta, hohy kihívja a rendőrséget, mert drogozott a lakásukba. Szintén az ex ez utóbbi gyerek esetében engem leba...ott, hogy nekem rendőrt kellett volna hívnom az ő gyerekére, amiért drogot tarolt a lakasunkban. (Persze amikor en drog megtalalasakor egyszeruen csak mondtam a gyereknek, hogy fogja a cókmókjait és költözzön, akkor az ex mérhetetlen felháborodását fejezte ki, hogy adjunk egy hetet neki a kikoltözésre.)

Az előbb emlitett eseteben meg a férjemre haragudott utolag, hogy neki.kellett volna a problema elso eszlelesekor (mert ugye az mindenkinek vilagos, hogy egy drogtuladagolas nem.ugy kezdodik, hogy azonnal.tuladagolja magat ...) rendőrt hívnia és feljelentenie a sajat edesgyereket.

En szulokent ilyet nem tennek. Főleg, ha elotte nem.meritettem.ki minden mas eszkoztarat, mert ez a felelosseg masra haritasa. Amolyan en nem akarom megbuntetni buntesse meg mas, en nem tudok mit kezdeni a helyzettel, oldja meg helyettem mas. Es mi a legegyszerubb trcsazni egy szamot es rendort hivni vagy bemenni egy kapitanysagra es kopni.

2019. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Masfel eve engem apam feljelentessel fenyegetett, ugyvedi felszolito levelet is kaptam, mert o kitalalta, hogy en nem is jarok iskolaba es igy o jogtalanul ad nekem penzt. Az osszes felevemrol szolo (egyetem) iskolalatogatasit kovetelte. Az alapja az volt, hogy ugyan hogy tudnek iskola mellett annyit dolgozni, hogy alberletben lakjak. Meg hat surgiben kellett neki penz, ugy gondolta engem megpumpol. Hat apuka, kva nehezen de tul lendultem rajta az o segitsege, sot inkabb hatraltatasa ellenere is.


Szoval sajnos vannak ilyen szulok. Apam csaladjaban a testverek, mama, papa mindkenki ossze-vissza keresztbe kasul perelgette a masikat.

2019. dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!