Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mivel szoktátok meglepni a...

Ti mivel szoktátok meglepni a szüleiteket?

Figyelt kérdés
Semmilyen alkalom nem lesz, mi spontán szoktunk kitalálni élményeket. Lesz kb. 3 hét múlva apumnak 1 hete, amikor ráér bármire és nem kell semmivel foglalkozni. Szeretném meglepni valamivel. Akár utazás, élmény. Pár hónapja Hungaroringen voltunk. Vezetős dolog most nem opció Szereti a természetet, nem fél a magasságtól, lehet családi program is, Édesanyám is jöhet, de nem feltétlenül. Valami különlegeset szeretnék. Helikopteren ült már, vezetett kis repülőt, a gerince fáj, így extrémebb sportokat és megterhelő dolgokat kizárnék most. Szereti a focit, de 2 meccs van erre az évre beszervezve. Valakinek hasonló érdeklődési körű édesapja van? Ő 49 éves én 27 és lány. Apa lánya program ötletek is jöhetnek. :)
2019. júl. 16. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsánat amiért beleszólok.

Nincs ötletem.

DE: nagyon örülök az írásodnak! Végre egy fiatal aki nem szidja a szüleit! Sőt!!

2019. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
# 1, köszönöm szépen! Szép napot Neked és az egész Családodnak! :)
2019. júl. 16. 15:02
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Viszonylag ritkan vagyok otthon, de amikor hazamegyek, mindig elviszem Anyukamat erre arra.

Mozi, strand, szinhaz, muzeum, varosnezes, kirandulas:)

Aprosagokat mindig viszek, pl csoki, kave, egy uveg bor stb.

Sokszor sutogetunk, vagy tarsasozunk, kartyazunk, jatszunk.

Az en anyukam nem lenne nyitott extremebb dolgokra, ugyhogy maradunk ezeknel:)

2019. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!