Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti havonta szoktátok támogatni...

Ti havonta szoktátok támogatni a szüleiteket valamennyi pénzzel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azokra akik dolgoznak vagy már nem laknak otthon, de ennek ellenére szokták támogatni a saját szüleiket. Ha igen mennyi pénzt szoktatok adni nekik?
2019. jún. 3. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Néhány éve anahi gondjaik voltak, akkor a tesóm és én is adtunk 50-50 ezer Ft-ot. Kb 1,5 évig. Aztán szóltak, hogy már nem szorulnak rá.
2019. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem, csak intézem az ügyeket. Közüzemi számlák utalása, mobil, kábeltévé, rendelős kaja intézése, ilyesmik.
2019. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha nyugdíjasok lesznek, szívesen támogatom őket, de most még mindkettőnek jól fizető munkája van. Amúgy nekem szülőként égne is a pofám, ha a gyerekemtől várnám a pénzt...
2019. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Apám iszik, ezért inkább a gyerekeimre költöm a pénzt. Nem mellesleg, kB 20 éve nagyszüleim több százezret félretettek nekem, amit ő kölcsönkért..... Persze, soha nem adta vissza.
2019. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Támogatnám, de nem kér belőle, azt mondja, inkább a gyerekekre költsem.
2019. jún. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ,amíg otthon laktam addig igen most már nekem is van saját családom ,de ha hébe-hoba kell neki 2-3 ezer forint akkor adok neki.
2019. jún. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám az öcsémmel él, mindig küldök nekik 30-at. Amikor velük éltem 50-et adtam.
2019. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem. Ha otthon vagyok, akkor fizetem a bevásárlást, vagy a programokat, illetve ha tönkremegy valami akkor azt megveszem közösen testvéremmel.
2019. jún. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Az én szüleim nem szorulnak rá és nem is fognak, mert sok pénzt félretettek a nyugdíjas éveikre, és még aktívak néhány évig. A párom szülei azonban idősek, rossz állapotban vannak, és nincs félretett pénzük, a nyugdíjuk se nem sok, se nem kevés, de sajnos nagyon sok a rezsijük és sokat cigiznek, így sosem tart ki a hónap végéig. Ezért a párom mindig ad nekik annyit, amennyiből abban az időszakban meg tudnak élni, hogy már elfogyott a nyugdíj, de még nem érkezett meg a következő havi. Ez kb. 30-40 ezer ft szokott lenni.
2019. jún. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Pénzzel konkrétan nem, de tengerentúli luxus nyaralásokra elviszem anyukámat. Egyedül nevelt fel, ez a legkevesebb amivel megköszönhetem neki azt a sokmindent, amit értünk tett.
2019. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!