Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hány éves korotokig emlékez...

Ti hány éves korotokig emlékeztek vissza, létezhet hogy 2 és fél éves koromból van emlékem?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 21:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik ilyen, csak sokan nem hisznek ebben, mert ők nem emlékeznek ilyesmire.

Akárcsak a 16-os válaszadónak, nekem is kórházi emlékeim vannak 3 éves koromból. Valami betegség miatt vittek be. Nagyon tisztán emlékszem, hogy amikor meglátogattak anyáék, mennyire örültem nekik. Hoztak képeskönyveket. Bár olvasni nem tudtam, de lenyűgöztek a rajzok. Ezek a könyvek még ma is megvannak :) Arra is emlékszem, hogy amikor kiengedtek, minyonnal ünnepeltünk meg a hazatérésemet. Nagyon finom volt a süti. Életemben először ettem ilyet :)


Mikor elmeséltem ezt felnőtt fejjel anya barátnőjének és annak a lányának, egyszerűen nem hittek nekem, de anya megerősítette, hogy így van. Elképedt fejjel néztek rám, hogy ez milyen hihetetlen, hogy ilyen jó a memóriám. Egy iskolatársam is ezt mondta, amikor megemlítettem azt az őszi osztálykirándulást, amikor rossz volt az idő, nem tudtunk túrázni menni, mert sáros volt az út.

2020. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Egy kicsit koraszülött fejlődésben visszamaradt gyermekként az emlékezetem elkezdődése kb 4 éves koromra tehető, amikor játszottam én és anyukám focit a nagyapa ellen 18-4 arányban győztünk.

Meg a kerékpározás tanulásból néhány dolog, ami megmaradt az is kb 4 éves koromban.

2020. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!