Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám ma leégetett az osztályt...

Anyám ma leégetett az osztálytársaim előtt és ez már nem az első eset. Mit csináljak? Ha megyek vele valahová, garantált az égés.

Figyelt kérdés

Az volt, hogy ma nem kellett menni suliba, mert egészségügyi vizsgálatra kellett menni az osztálynak. (Hallás, látás, stb.) Mindenkinek vinni kellett kísérőt, mindenkinek az anyja volt ott, beleértve engem is. Érkezési sorrendben mentünk. Anyám telefonált, amikor szólították a következőt, vagyis minket. Épp rakta le a telefont, amikor az egyik osztálytársam anyja megindult, hogy bemennek. Erre anyám erélyesebben, lekezelően elkezdte mondani, hogy mi vagyunk soron.

Ez azért is volt gáz, mert pont olyan osztálytársam anyjának mondta ezt, akivel jóban vagyunk. Nagyon gáz volt.


Aztán amikor kijöttünk, várnunk kellett egy papírra, amiben leírták az eredményeimet. Kb. Fél órát vártunk, és akkor anyám hangosan elkezdni: Ha nem hozzák ki azt a retkes papírt fél percen belül, én meg fogom és hazamegyek a gec!be!

Hiába mondtam neki, hogy hallgasson, meg fogja be, annál jobban csinálta. Mindenki minket nézett, nagyon ciki volt.


A szülői értekezleten is állandóan leéget, mert csak pofázik meg pofázik.


2020. febr. 26. 14:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%
Hátő... Nem, anyád nem égetett senkit, max kicsit erényesebben állt ki az igazáért. Tanulhatnál tőle ebben a birka világban.
2020. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
Élvezed hogy felelnek a kis hazugságodra, kérdező? Anyuci már nem is mehet be az orvoshoz ha egy ennyi idős nem akarja.
2020. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk oviban SEM kellett szülő... igaz, az enyém ott volt, mert ő a védőnő...😂

De ezenkívül senki másnak nem volt... nem értem, milyen suli ez? Valami baja van mindenkinek, kisegítő suli?

2020. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
Én sem hagytam volna, hogy előttünk bemenjenek, ha mi vagyunk soron.
2020. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%
fiaim gimisek és ilyen nincs nåluk ,ha menek orvoshoz akkor azt a tanåral .nem nyertėl kis gyerek.
2020. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon gáz az anyád. Főleg, hogy nő létére így beszél és viselkedik. Egyáltalán nem normális amit csinál. Legalább, látod, hogy hogy nem szabad viselkedni.
2020. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Lehet a ti iskolátokban nincs így, de a miénkben így van.
2020. febr. 26. 18:48
 18/20 anonim ***** válasza:
86%

3 dolog történt.

1 anyud érvényesítette az érdekeit

2 anyud kiakadt

3 te ezt cikinek tartod


Nincs meg a story azon része, amikor a többiek emiatt veled máshogy bántak.

Kérlek mesélj arról, mi a következménye egy ilyen esetnek nálatok?

2020. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%

# 17: milyen típusú iskola, milyen városban????


Gondolom, erre nem lesz válasz. :D

2020. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
20%

Véleményem szerint nem az a gáz hogy Mamád beszólogat, hanem az, hogy te, 16 évesen nem tudod a saját dolgaidat rendben elintézni.

Ha nem szól, talán még mst is ott ültök a váróban. :)


Feltéve, ha valami egyáltalán igaz ebből a sztoriból.

2020. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!