Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na, milyen vagyok? Ma nekiállt...

Na, milyen vagyok? Ma nekiálltam és összeszedtem szemeteszsákokba az egés házból mindent ami nincs a helyén. Jól tettem?

Figyelt kérdés

Már úgy éreztem megfulladok!

Ami nincs visszarakva helyére , valszeg azért mert nincs neki gazdája, vagy nem tart már rá igényt-tehát mehet a szemétbe.

Elegem van a könyörgésből a kérlelésből .Látom , h mindenki carik rá a rendre. Unom már , h amit maguktól kellene észrevegyenek (2 kamaszlány +asszony)azt nekem kell kikényszerítenem.

10 zsáknál tarok:D , de még lesz:)


2011. márc. 28. 12:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
59%
Most akkor meg kéne dicsérni mert férfi létedre rendet raktál?
2011. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
77%

és a következő 1 hónapban honnan lesz tiszta ruhár, meg mit fogsz ennyi?


csak úgy kérdezem.

egyébként hős vagy :)


34ff

2011. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
92%

Ha ki is dobod, akkor attól tartok nem vagy normális.

Ha csak jelzésértékűen rakod zsákokba, akkor jól tetted. Bár így is elég drasztikus módszer, fognak rád haragudni az biztos, de talán lesz hatása.

2011. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
49%

Tényleg ki is dobod? :) Jó fej vagy és bevállalós. Mondjuk inkább csak rakd félre, vidd le a pincébe. Lehet, hogy ez majd hat, hogy nem találják a dolgokat, de talán túl erős lenne ki is dobni őket (egyelőre). Furcsa, hogy a nők a rendetlenek. Nálunk fordítva van.


36/N

2011. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 kisnita ***** válasza:
86%

??? Ha kidobsz valami olyat ami fontos lenne a csajoknak és majd keresik akkor is ilyen bátor légy :D

Én sem szeretek kupiban élni, a párom rendetlen meg a 20 hós fiam is (MÉG), kb 2 havonta nálunk is megtelnek a köztes helységek lomokkal, felírom egy papírra, hogy mik vannak és végigkérdezem a párom, hogy mi kell neki és mi nem. Ami nem kell az megy a kukába, ami meg kell neki azt vagy elpakolja vagy az is megy a kukába. 1 délutánt adok neki, hogy összeszedje a cuccait és elrakja különben kihajítom ki a francba! Hatásos szokott lenni :)

2011. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
73%

A lányok szobájába is bementél?

Vagy te nagyon OCD-s rendrakó vagy? "ami nincs visszarakva a helyére", tehát ha találsz egy CD-t a lejátszóban, akkor kib@szod?

2011. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
62%

én ha meglátnám hogy elpakoltad a holmimat,ami SZERINTED nincs a helyén,téged is bepakolnálak egy szemeteszsákba hogy te se vagy a helyeden...


nekem pl mindennek ott a helye ahol épp hagyom...


ha épp elment az eszem és a könyvet a hűtőbe teszem,akkor annak ott a helye...

2011. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
63%
Egy nőnek és két kamasznak kidobni a cuccait mert nem pakoltak el? Te mindig elpakolsz, utánad soha nem kellett pakolásznia senkinek? Szerinted hány nő pakolászik nap mint nap a gyerekei a férje után, akkor ők is dobnának ki mindent? És mi lesz ha kitör a családi botrány? Most tényleg elismerést vártál.
2011. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha én is megcsinálnám ezt itthon, akkor elég sok telefonom, kocsikulcsom, napszemüvegem lenne már elraktározva egy két szatyorba... Meg töménytelen mennyiségű könyv, toll... De van, hogy a laptopra is sikerül ráülnöm egy-egy kényelmes mozdulattal a fotelben.
2011. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
50%
Mai családi élet. Óriási.
2011. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!