Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudom, hogy anyám kavar apa...

Tudom, hogy anyám kavar apa tesójával mit csináljak?

Figyelt kérdés

Itt voltak nálunk beszélgettek ittak és apának el kellett mennie valahova ők meg kettesben maradtak. Hallottam hogy rámászott anyára, anya meg azt mondta hogy most ne nem szabad meglátnak..

Hagyjam vagy elmondjam apának?

18l


2020. febr. 27. 07:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
18%
Lehet a szüleid megbeszélték hogy nyitott kapcsolatban vannak, csak neked nem árulják el és arra gondoltak h te megláthatod őket. Felesleges beleavatkoznod, ha elég idős leszel h ezt megérts majd elmondják...
2020. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%
Gondolj magadra , neked jobb lesz ha elválnak , lesz mit enned , lesz hol laknod ? Ha erre tudod a választ , aszerint dönts
2020. febr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
10%
Hagyd mert én pl nem csalnék meg senkit de ha mégis akkor is hamar ráébrednék hogy na bakker ez nem etikus dolog és megszakítanám a szeretői viszonyt. Lehet ez egy kilengés neki ami nyilván nem helyénvaló de könnyen lehet hogy hamar rájön és abbahagyja és sosem ismétli meg.
2020. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
36%
Családban marad.
2020. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
34%

Kedves 12 es azért mert nyitott kapcsolatban élnek akkor sem fekszik össza a féjre testvérével....Undorító...Köp^dékek...

Kérdező....Ez helyzetfüggő.18 éves vagy.Ha különélnék én simán megmondanám elvégre nem egy egyszerű megcsalásról van szó hanem a testvéréről....Ha becsülöd apádat akkor elmondod neki de legalább valami munkát találj,hogy ne legyén senki terhére....

2020. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
39%

Nem mondanám el. Tényleg sose lehet tudni, hogy mi van a háttérben.

De anyukámnak szólnék, hogy előttem lebukott. Talán a reakciójából meg is tudsz valamit, hogy egyáltalán miért történhetett ez meg.

De tényleg nagyon durva. Nem is a megcsalás. De hogy pont a testvérével???

2020. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem is hagyd , ne mondd el.

Mert mi van ha mindketten letagadják, te maradsz a sz.rban.

2020. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
34%

Először anyuddal beszélj.

Aztán a nagybatyaddal és kérdezd meg tőle h ismeri e azt a mondast hogy :házi nyulra nem lövünk.

Ha úgy van aztán beszélj apaddal... De akkor ott nagy botrány lesz...

2020. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
70%

Már hogy a viharba ne lenne köze hozzá!! A családjáról, a szüleiről van szó könyörgöm.. Nagyon is van hozzá köze, hogy az anyja meg a nagybátyja, az apja háta mögött épp összeb*aszni készülnek.

Én biztosan beszélnék első körben anyámmal és megkérdezném ezt mégis hogy gondolta. A válaszától függően meglátnám utána mit tennék. De az apádnak joga van tudni, hogy milyen gusztustalan testvére és asszonykája van.🤮

2020. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
44%
En elõször az apud tesójával beszélnék és az anyuddal.
2020. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!