Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 21 éves...

Ti elengednétek a 21 éves (leszek akkorra) lányotokat a 19 éves tesójával Thaiföldre?

Figyelt kérdés

Eléggé idiótán bánnak velem. Mintha még mindig 14 éves kislány lennék.

Közben meg rájövök, hogy basszus 21 éves felnőtt ember vagyok és így bánnak velem. Nagyon durván nem lehet saját akaratom, nyomoznak utánam. "Öregszem , legszebb éveim és nem mehetek sehova.


2017. okt. 18. 15:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
80%

Elsőre azt mondaném, nagykorú vagy, azt csinálsz, amit akarsz.

Viszont ha 21 évesen függsz tőlük, és ők tartanak el, akkor sajnos az ő szabályaik szerint kell élned, ha jót akarsz magadnak.


Bár tenni nem tudnak sokat, de ha később szigorítanak, nem jársz jól.

2017. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
88%
Hát 21 éves felnőtt vagy, gondolom ha ezt írod akkor már nem is élsz velük, dolgozol és saját magad keresed meg azt a cc 1 milliót ami kell az utazáshoz, ahogy a tesód is, így nem szólnék bele.
2017. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
87%
Felnőtt vagy. Ez alapján azt csinálsz amit akarsz. De nem szivesen engednėlek el oda. A nem mehetsz sehovából az jön le, hogy ők etetnek, náluk laksz, esetleg a rezsibe beszállsz? Ha nem, akkor kicsit vegyėl vissza az igėnyekből. Vagy költözz,legyėl a magad ura! Akkor nem szólhatnak be.
2017. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen gondolkodással nem vagy még felnőtt! Hol dolgozol, hogy kapsz annyi fizetést, amiből tudod fedezni a kettőtök útiköltségét és tartózkodását?
2017. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
33%

Ki fizetne az utat? Mert gondolom nem ok vetettek fel ha kerdeses hogy elengednenek-e.


Egyebkent nem, nem igazan. Nonek minek oda menni? A tesot meg ertem, de egy no mit akar ott? Ez olyan mint Pilzenbe sort vinni

2017. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

1 milliót???

Amúgy a repjegy ingyen van, igazából a cég, akinél gyakorlaton voltam így fizetett ki, célpontot én választhatok, nyilván bizonyos értékhatárig. Egyedül nem a legjobb lenne, ezért jobb ötlet híján a tesómat hívtam.

Szállás meg van annyiért is, mint a Balatonon jobb szállás, nem kemping, hanem 4 csillagos szálloda. Simán kifizetem.

Arról van szó, hogy sehova, értsd a bécsi karácsonyi vásárba se enged (az se annyira olcsó, de 10-15 ezerből kijönne).

2017. okt. 18. 16:02
 7/48 anonim ***** válasza:
79%

Te nagyon el vagy tájolva a szállásárakat illetően. Mi voltunk kint, 10 éjszakát, és két főre 340 ezer volt a szállás, ellátással. (máshogy nem lehetett) De ha már ott vagy, akkor befizetsz programokra(elefántlovaglás, városnézés, hajókázás, csónakázás) Ha csak minden második nap csináltok valami ilyet két főre az is plusz 100 ezer körül van. És akkor még nem vettetek szuvenírt, nem kívántatok meg se egy italt se egy ételt(tudom, elvileg nem szabad ott enni, mert fertőzést kaphat az ember) De mikor isteni illatok terjengenek, nehezen mond nemet az ember.


Megnéztem neked, a legolcsóbb szállás 109 ezer/ fő/ 10 nap. Jaa és ugye azt se feledjük, hogy a legtöbb szigethez hajóval lehet eljutni a reptérről, aminek szintén borsos díja van.


Ebben a sztoriban a repjegy a legkisebb tétel.

2017. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
34%
Ezekre a kérdésekre amit fel tettek , miért nem válaszolsz?
2017. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

71.000 Ft/6 éj/2 fő saját medencével, erkéllyel lehet tovább maradunk, de Bangkokra is szánnék pár napot.

Privátban belinkelem, bár nem akarom reklámozni annyira, nehogy lecsapjanak itt rá. Ennyit a horvát tengerparton is elvernék.

De az utazás a drága. Ez Qataros jegy, Dohában kell átszállni. 450.000-500.000 lenne. Nyilván ők nem ennyiért jutottak hozzá, ilyen áron értékesítik.

Nyaralni mennék. Nyilván strandolni és várost nézni. Attól, hogy utcalányok is vannak, még nők is járnak oda.

Nem finanszíroztatni szeretném, hanem hogy ne balhézzanak. Jó szívvel elengedjenek.

Nem szoktam drága szuveníreket benni... 😀

2017. okt. 18. 16:24
 10/48 anonim ***** válasza:
22%
Külön laksz?
2017. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!