Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám kavar az egyik barátnőm...

Apukám kavar az egyik barátnőmmel, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Véletlen buktak le és nem is tudják, hogy tudom.

Apukám egyébként elvált már anyától régen szóval nem az a probléma, hogy csalja anyát. Csahát ez most mégis milyen már, hogy az egyik legjobb barátnőmmel van titokban? Nem is tudom olyan furcsa dolog. És olyan furcsa érzések vannak bennem.

Szerintetek normális dolog ez? Próbáljam meg elfogadni? Egyáltalán elmondjam nekik, hogy tudom.

Egyébként a barátnőm 19 éves apukám meg 38.


2013. aug. 16. 19:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Próbáld meg elfogadni.
2013. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
Jajj, ilyenen már én is elgondolkoztam és nekem felfordulna a gyomrom ettől. :// Bocsi, nem túl konstruktív a válasz.
2013. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 acelsziv ***** válasza:
44%
Sok közöd nincs hozzá. Fogadd el, vagy dobd a barátnődet.
2013. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Honnan tudtad meg? Egyébként a barátnőd mondta, hogy van valakije?
2013. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem fogadod el, akkor mi lesz? Na ugye.
2013. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Adnék egy esélyt a lánynak, hogy elmondja. Ha nem teszi, részemről vége a bizalomnak.
2013. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Így tudtam meg....


Kedden délután kitaláltam, hogy meglátogatom a nagyszüleimet akik kb 100km-re laknak. Mondta apa, hogyha már úgyis megyek akkor vigyek már el nekik egy papírt. Ilyen meghatalmazást. Na mindegy szóval elindultam a nagyiékhoz kocsival és közben eszembe jutott, hogy azt a papírt otthon hagytam. Mivel tudtam, hogy fontos ezért visszafordultam érte. Hazaértem nem álltam be kocsival az udvarra csak a kisajtón mentem be. Olyan a ház, hogy van a lakóépület és hozzá van építve két garázs egy meg ilyen kis iroda helység. Az irodában volt a papír úgyhogy a házba be se mentem hanem egyből oda mentem. Van az irodában egy monitor amire a biztonsági kamerák képei vannak. Van pár kamera a. Van az utcán, udvaron meg kettő van a házban is. És az irodából lehet látni ezeknek az élő képét. És akkor láttam, hogy apa bent van a nappaliban. Ül a kanapén egy félmeztelen nő meg előtte térdel. És hát gondolom sejtitek. Az arcát nem láttam, de biztos, hogy a barátnőm volt mert van egy tetoválás a vállán és megismertem. Meg a testalkata, ruhája, haja. Szóval tuti barátnőm volt. Még azért is biztos, hogy ő volt mert apa titkolja. Máskor is voltak női, de azokból nem csinált titkot. Most meg azt mondta, hogy nem is lesz otthon mert dolga van. Azért nem is kerestem őt mikor hazamentem mert azthittem nincs is otthon.

2013. aug. 16. 20:08
 8/25 anonim ***** válasza:
18%
Hát ez nem semmi történet... És mondd csak, miért van bekamerázva a ház?
2013. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
21%

HA VELEM megtörténne ez:

1 elküldeném mindegyiket melegebb éghajlatra.

2 megszakítanám mindkettővel a kapcsolatot, mindennek meg van a határa.

2013. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"És mondd csak, miért van bekamerázva a ház?"


Biztonsági kamerának hívják őket. Benne van a nevükben.

2013. aug. 16. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!