Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszanak rám a...

Jogosan haragszanak rám a szüleim? 20/L

Figyelt kérdés
Bejelentkeztek hozzánk a távoli vidéki rokonaink egyik napról a másikra. Engem aznapra a párom szülei meghívtak ebédre. Ezen az ebéden mutatkoztam be a párom szüleinek és már le volt előre beszélve. Anyáék meg kiakadtak hogy mit képzelek hogy "elmegyek ebédelgetni a pasimmal" ahelyett hogy a rokonainkkal lennék. Megvártam amíg ideérnek, köszöntem beszélgettünk egy kicsit aztán elmentem az ebédre. Este lecsesztek hogy nem voltam otthon. De én amúgy is utálom őket mert mindig mikor eljönnek csak dicsekednek hogy mennyi pénzt keresnek. Igazuk volt a szüleimnek szerintetek?
2020. febr. 28. 17:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
de azért szóltál hogy mész ? nemcsak szó nélkül leléptél igaz?
2020. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
mármint úgyértve elköszöntél rendesen stb nemcsak otthagytad őket szó nélkül.
2020. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonymousreview60 ***** válasza:
98%
Teljesen jól csináltad. Felnőttes, ésszerű kompromisszumot kötöttél.
2020. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!