Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Apám miatt úgy érzem öngyilkos...

Apám miatt úgy érzem öngyilkos leszek, saját bevallása szerint is ki akar csinálni bosszúból, mit tegyek? Ezt hogy lehet bírni?

Figyelt kérdés

Volt itt több kérdésem is, a sztorit tudhatjátok. 22 vagyok. Teljes kontroll, terrro4, nem negednek sehova, buliban sosem voltam. Bartáom sem lehet...

Napi szinten halkgatom tőle, hogy "megöllek, agyonverlek, kitejerem a nyakadat, a mentő visz wl stb." Napi legalább egy őrjöngése van és rettegek, mert ha bedühödik, meg is tenné.

Volt, hogy ökölle percekig csak vert az arcom, szétverte az ajkamat, kilyukasztott a dobhártyámat, hogy műteni kellett, meg eltörte az orromat.

A családom utál. Az öcsém a kiskedvencük, vele nem teszmek így, mindig én voltam a jókislány, már egy négyesért kikészítettek... Kutata a cuccaimban és fut utána anyucihoz árúlkodni.

Anyám meg a szememne kedves, de szerinte ezt kell csimálni, mint Apucika. Meg néha véletlenül meghallom, miket mond a hátam mögött.

Meg a tudat, hogy nincs pénzed, mindjárt 23 vagy, de ezt teszik veled.. Az iskolájukkal ro...djanak meg, kényszerítenek, sosem végzem el...

Volt, hogy el akartam szökni, mert nem bírtam ezzel aznőrülttel tovább,akkor éppen aztvtalálta ki, hogy drogos vagyok, jöttek utánam autóval, már az utcában utolértek, sokkolóval genyegettek, meg a hajamnál fova bent tartpttak és ütöttek. Kinyitpttam a kocsiajtót mert elegem lett és másnpa szétterjesztette, hogy csak részeg voltam.


Felfogtam, hogy utálnak, komolyan. Ilyet snekivel sem tesznek, meg nem fenyegetjük, hogy meggyilkoljuk. Napi szinten van és utána akkor nem szól hozzád, mert ezek után nem mentél vele sehova... Meg amit a többibis tesz...

Talán egy trófea, akivel lehet dicsekedni, vagy akin ki lehet élni a beteges vágyqidat. Ja és ugye kitűnő nek kell lenni, meg mindenképpen továbbtanulni...De kb. 16 éves korom óta azt hallom tőle, hogy egy ingyenélő vagyok, ő tart el, álljak ki a s...rokra pénzt keresni. Napi szinten ez van, akkor éppen ez kattant be neki és évekig k...rvázott meg ilseneket mondott nekem 16-17 éves koromban.... Ja és diákmunkára sem engedtek el, csak ahova ők akarták, mert nem megfelelő....


Ha beiszik és begőzöl, tényleg képes lenne ölni és nagyon gáz. Leesett egy tányér véletlen és nekem akart jönni, hpgy megöl, anyám fogta le, mert megtette volna...


Jelenleg törött a kezem, volt egy balesetem, nem tudok dolgozni. De döntöttem.

Otthagyom a sulit és titokban, mikor nincsenek itthon, le fogok lépni.


Csak bírjam ki addig, valahogy. Ilyenekkel fenyeget, hogy "kicsinálom" meg is teszi... Mondjuk szerintem a lelkiterror is bűntetendő, meg a gyilkossággal fenyegetés is, meg az orrtörés. Meg a sokkolóval fenyegetés, hogy lefog a 120 kilójával és gyógyszert nyom a tprkodon, hogy elkábítson.


Kérlek szépen, olyat nem kérek, hogy kamu. Elismerem, hogy más miatt, írtam már ide, de attól nem kamu....


Rémálmaim vannak, brutálisak, napközben is rettegek vele egy helsiségben lenni és őrákat ócsárol egy nap... Meg megs a kiközösítés, hogy nem szólnak hozzám... Mondjuk ennek örülök.


Mondjuk fogalmam sincs, mit várok. Már 2 éve megmondták nekem, hogy lépjek le...


2019. jún. 24. 05:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendőrségre is mehetnél

Fel kéne jelenteni ezeket a mocskokat

2019. jún. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azonnal rendőrség!!

Elképzelni se tudom, mit élhettél át, de nagyon sajnálom. Forduljon jóra minden!!

2019. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyeld meg hogy mi az az időpont amikor tényleg nincsenek otthon, körülbelül 1 hétig figyeld és utána lépj le. Tudom mi az a bántalmazás, sajnos engem is nagyon sokan bántottak már (iskolában a tanárok, szüleim, exem fojtogatott). Csak a legszükségesebbeket vidd, a telefonszámodat cseréld le. Amikor ez megvan, akkor keresd fel a Nanét, ők biztosan tudnak neked segíteni. Adok egy linket : [link] itt eléred őket. És ezzel ne húzd az időt, ne gondolkozz, nehogy meggondold magad, mert a helyzet úgysem fog változni, idáig rohadt sokat sérülhettél már, itt az ideje hogy új életet kezdj. Csak ügyesen. Privit is írhatsz.

23/N

2019. jún. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!