Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik az anyám...

Miért viselkedik az anyám ilyen furán?

Figyelt kérdés

Sokszor csak úgy random pillanatokban úgy megváltozik a hangualta, hogy szinte meg akar ölni minket..


17 vagyok, apám 56 tesóm 14


Anyám 51 éves, megkérdezi tőlem, hogy mikor lesz a hétvégi futóverseny. Én mondom, hogy szombaton 11-kor kell bejelentkezni.. Ekkor azt válaszolja, hogy tudod mit? Menjél. Ha ennyire idegesítelek, akkor nem kell többet beszélni velem.

Ezek mégis honnan jönnek neki????


Ha meg utána kérdezem, hogy de aaaaaaanyaaaaaaa. Mi a baaaaj??? (mert így kell kérdezni, különben csak azt válaszolja, hogy semmi...) akkor azt mondja, hogy mert úgy beszélsz velem.. (Mindenkviel ugyanúgy beszélek, mégse hiszik azt, hogy idegesítenek)


Egyébként még anya mondja ,hogy mindent mondjunk el egymásnak, hogy tudjunk segíteni, ha valakinek baja van.. ÉN: de anya mondd el mi a baj anya: semmi..


Csak számomra érthetetlen?


2020. márc. 1. 12:27
 1/10 A kérdező kommentje:
És faterral is ilyenkor csak álunk ott, hogy na vajon mi a franc baja lehet a nőnek...
2020. márc. 1. 12:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán klimaxol.
2020. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is klimax.
2020. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de már 4-5 éve? Nem hiszem el... De mégis mitől változik a hangulata 1 másodperc alatt, ha nem a semmitől?
2020. márc. 1. 13:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4-5 éve?

Megvigasztallak, eltart az 8 évig is.

2020. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jézusom... Ti hogy bírtátok ki? Hát nem lehet így élni.. MInden lépésembe beleköt, nevet, sír, boldog, aztán depis. Én ezt 1 percig nem bírnám az ő helyében.. Egy napos hangulatváltozásba én belebetegedtem... (sajátomba)
2020. márc. 1. 17:41
 7/10 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mit lehet tenni? Egy ilyen szituációban, ha így viselkedik az anyám? Mit kell mondani? Mint írtam faterral is órákig gondolkodunk, meg a tesómmal is, hogy mi a baja.. Egyik pillanatról a másikra úgy viselkedik velünk, mintha az anyját szidnánk. Úgy "megutál" minket, elküld, azt mondja, hogyjólvan, már nem kell sokáig elviselnetek.. (itt arra céloz, hogy meghal)
2020. márc. 1. 17:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel teljesen kiszámíthatatlan a reakciója, nem érdemes azon agyalnod, hogy mit, hogyan csinálj...felesleges. Légy ugyanolyan, mint eddig.
2020. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem neked kell változtatni, hanem neki kell elmennie pszichológushoz.
2020. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen klimax.

Anyukám szerencsére észrevette magán ezeket már a legelején és elkezdett ilyen klimax vitamint szedni, elég hatásos.

Ezek a hangulatváltozások nem tudatosak, észre se veszi, próbáld jobb pillanatában finoman jelezni neki, hogy mizu. Ezt a vitamint amúgy ajánlom, drogériákban is lehet kapni

2020. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!