Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 19 vagyok es elakarok kotlozni...

19 vagyok es elakarok kotlozni itthonrol. Sajnos ahogy ismerem a szuleimet nem hagynak, hogy elmenjek. Azt is kinezem beloluk, hogy utannam jonnenek es haza hoznanak. Agresszivak. HELP valaki valami tanacs?

Figyelt kérdés

#19 vagyok #koltozni szeretnek
2020. márc. 1. 22:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is többször nem jött be az élet. Inkább mentem pár hónapra az utcára, mint a szülőkhöz. Azóta diplomám van és közepes állásom, van hónap végén is pénz kajára.


Az első bökkenő esetén vissza kuncsorogtam volna magam, nem tudnék a saját szemembe nézni.


Ez nem jelenti azt, hogy minden szülő olyan kártékony, mint az enyém volt. Ez azt jelenti, hogy az első nehézség után sokkal több fog jönni, de keményebb az ember, mint hiszi és ki fogja bírni és menni fog előre, ha megvan a tartása.

2020. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!