Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hitesek! Anyám mindig a...

Hitesek! Anyám mindig a fejemhez vágja h ez az ő háza ha nem ugy teszek valamit ahogy neki tetszik. Pl h én be akarom zárni az ajtót ő meg nem de hiába akarom elmondani normalisan azt mondja fogjam be mert lekezelő vagyok. Vajon ez nem varázslás?

Figyelt kérdés
Pokollá tette az estém pedig mindig megadom neki a tiszteletet és előtte olyan jó volt minden. Mit tegyek?
2013. nov. 24. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi köze a valláshoz? Ez nem varázslás, az más.
2013. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mivan?
2013. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Whitzerai ***** válasza:
61%
Sajnos jobb ha elfogadod, amíg anyáddal lax, az Ő szabályai szerint élsz. Ha nem tetszik a helyzet, lehet költözni. Ha nem engedheted meg magadnak, akkor pedig sajnos érdemes elgondolkodni rajta, hogy - kérlek félre ne érts - de te lax nála, nem pedig fordítva... Más persze a helyzet, ha közösen fizetitek a dolgokat, kicsit kevés az infó, de alapvetően jogos a mondás: "Amíg az én kenyeremet eszed, azt csinálod, amit én mondok!"
2013. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Újabb strigula a GYK "ostoba kérdések" rovatába.
2013. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Szia, a varázslás nem itt kezdõdik. Ha mondjuk azzal fenyegetõzne, hogy öngyilkos lesz, de tudod, hogy úgysem teszi meg, na ez már varázslás. Azt viszont nem írtad, hogy a ház ajtaját vagy pedig a szobádét nem engedi bezárni. De szerintem se te sem édesanyád nem kezeltétek jól a helyzetet.

Egy Hites

2013. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, vallásosra gondolsz, vagy konkrétan 'hitgyülisre'??
2013. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Adok haza pénzt de csak egyszerűen probáltam megértetni neki h nekem miért nem jo mert az én szobámról van szo. Na és ekkor kezdett veszekedni meg oritani. Mert nem akartam ugy ahogy ő és lekiabal mikor meg akarom halkan és tapintatosan mondani a véleményem
2013. nov. 24. 21:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól tartok, hogy ez nem hittől függ (olvasva a többi kérdést). Az biztos, hogy nem kezeli jól a helyzetet - a leírtak fényében (bár tudnak fiatalok is olyan hangsúllyal mondani dolgokat - szerintük teljesen normálisan - hogy az embernek másodpercek alatt felmegy tőle a vérnyomása az egekbe.)
2013. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy mi van??Csak én nem értem?
2013. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nemigen latom hol van ebben barmi termeszetfolotti ero altala iranyitott beavatkozasa, ami "varazslas" lenne, de ha mar igy hivod, hat varazsold magad kulon, aztan otthon sajat vackodon azt varazsolsz amit akarsz.
2016. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!