Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szolnal ha az anyad...

Mit szolnal ha az anyad önkivületi allapotban hulla reszegen felhivnà az uj kapcsolatodat/parodat?

Figyelt kérdés

Anyam alkoholista,ha iszik,nem

Tud magarol semmit,es beszelni is alig.Van egy uj párom, 2 honapja ismerem.Ma anyam tobbszor onkivuleti allapotban felhivta de nem tudott beszelni csak szavakat kinyögni


2020. márc. 2. 22:20
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a párom megtudta hogy alkoholista
2020. márc. 2. 23:54
 22/37 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

Az anyám alkoholista volt, csinált ennél különb dolgokat is.

Boldog lettem volna, ha annyival le lettek volna tudva a dolgai, hogy felhív valakit és belemotyog.

Csupán emiatt ne szüntesd meg anyáddal a kapcsolatot, mert ez semmiség, hanem alapban döntsd el, hogy az ő szenvedélybetegsége és annak kezelése belefér e az életedbe!...és mindezt teljesen függetlenül a 2 hónapos kapcsolatodtól.

Ha az erődet meghaladja anyáddal az erőlködés és nem hiszel benne, hogy képes lenne letenni az ivást, akkor töröld az életedből!

Ha adnál neki egy esélyt, akkor beszélj vele a megoldásról (addiktológia, gyógyszer, elvonó, vagy az alapproblémája megoldása pszichológus segítségével) és próbáld ebben segíteni. Már ha érzel még iránta valamit.

Ha ő ebben nem partner, akkor hagyni kell és továbblépni.

De semmiképp nem hirtelen felindulásból hozni döntést, egy ilyen viszonylag jelentéktelen dolog miatt.

Az új kapcsolatodat meg avasd be az életedbe!

mikor lesz egy józan pillanata, b

2020. márc. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
57%

24-es vagyok

Az utolsó megkezdett félmondat véletlenül maradt ott.

2020. márc. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

#23

"Az a baj hogy a párom megtudta hogy alkoholista"


Úgysem tudtad volna örökre titokban tartani, így legalább túl vagy rajta. Nem öröm az ilyesmi, de nem te vagy alkoholista, így nem tudom, hogy ez mennyit nyom a latban, a megítélésed szempontjából?

2020. márc. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsit vagy te idegbeteg.

Ha a párod valami szent mimózalélek,akkor szevasz,ha meg nem,rohadtul nem foglalkoznék ezzel.

2020. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
93%

A parod helyében nem azért szakítanék mert anyád alkesz, hanem mert eltitkoltad és el sem akartad mondani


Milyen kapcsolat az, amiben hazudunk a másiknak?

2020. márc. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell titkolnod, hogy alkoholista, emiatt nem hiszem, hogy barki szakitana veled. Nekem nem alkoholistak a szuleim, de az egyik nagymamam valamilyen mertekben igen, es anyukamat hivta mar fel tobbszor is reszegen sirva, osszefuggestelen dolgokat magyarazva. Ez inkabb neki kellemetlen, anyukam sem buszke ra nyilvan, de nem hagyta el emiatt a parja :D

Komoly gondot szerintem csak akkor okozna, ha valamiert anyukadnal kellene laknotok a paroddal, es minden nap a reszeg anyaddal kellene foglalkoznia. Szerintem is torold ki anyukad telefonjabol a parod szamat, majd ha kell neki megint, beirjatok ujra, aztan beszelgess el mindkettovel, a paroddal, hogy ez van, anyaddal meg hogy nem akar-e esetleg leszokni, mert emberek meg is halnak a tul sok alkohol miatt, plane ha mar idosebb.

2020. márc. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem nem azzal van itt a legnagyobb probléma hogy anyád alkoholista :D
2020. márc. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
52%
Etetitek a trollt. Majd biztos 100%ra lesz pontozva a válasz ahol szidják.
2020. márc. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Mit kellene szólnom hozzá? Ha alkesz, akkor nyilván tud róla a párom is, ergo marhára nem érdeklérdekli őt se
2020. márc. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!