Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szolnal ha az anyad...

Mit szolnal ha az anyad önkivületi allapotban hulla reszegen felhivnà az uj kapcsolatodat/parodat?

Figyelt kérdés

Anyam alkoholista,ha iszik,nem

Tud magarol semmit,es beszelni is alig.Van egy uj párom, 2 honapja ismerem.Ma anyam tobbszor onkivuleti allapotban felhivta de nem tudott beszelni csak szavakat kinyögni


2020. márc. 2. 22:20
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
"Amugy meg mi az hogy nyilvan parod tudja mi a helyzet??hogyan tudná??en ezt elmeselem az uj paromnak??" Tehát neked alap hogy hazudozol a párodnak? És a részeg anyádat hiszed problémának?
2020. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy van benned egy jó adag düh, amiatt, mert iszik és mert ilyen helyzetbe hoz. Tudom, milyen.

Viszont azt is tudnod kellene, hogy amikor részeg, kábé fogalma sincs, mit csinál, tehát nem az volt a célja, hogy téged beégessen.

Az hogy iszik, nem téged minősít. Egyszerűen el kell mondanod, hogy sajnos iszik. Ennyi. Ha a párod emiatt szakít veled, annyit is ért a kapcsolat.

2020. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Anyádat NEM fogod tudni megváltoztatni SOHA. Amit tehetsz: mikor józan beszélsz vele, ha részeg akkor meg nem.
2020. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem örülnék neki, de bármennyire is szégyellném, tudnám, hogy nem az én hibám. A partnerrel beszélgetnék a dolgokról, mert jobb, ha tudja, hogy mi az igazság.


Nekem volt ilyen élményem, nem is egy. Az alkoholisták gyerekei nagyon szégyellik az alkesz szülőt, és a család általában összezár a külvilág előtt, védve apukát vagy anyukát.


Beszélj a pároddal, feltétlenül! Ha szeret, melletted marad és a támaszod lesz a bajban - egyetlen masszív alkoholista sem élt hosszú életet -, és főleg: a bizalom nagyon jól esik neki, szemben a titkolózással.

2020. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
27%
Amíg tölt magának egy újabb piát, addig törölném a számot a telefonjából.
2020. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
46%

# 26


ITT a pont! :)

2020. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon sajnállak anyukád miatt! Nehéz lehetett így felnőni, ilyen anya mellett. Gondolom, szégyelled, amiért így "bemutatkozott" az új párodnak, aki elől titkolni szeretted volna. De én csak azt tudom tanácsolni, hogy legyél őszinte a pároddal, mondd el neki, hogy mi a helyzet a családodban és ha szeret, biztosan nem anyukád alapján fog téged is megítélni. Anyukád beteg sajnos...
2020. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!