Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen helyzetben hibás az anya?

Ilyen helyzetben hibás az anya?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok ha egy anya 11 éves gyerekét egyedül kénytelen hagyni otthon mert muszáj dolgoznia, az elítélendő? Kárt okoz a gyermek normális fejlődésében? Válás után rezsit és hitelt egyedül fizetni nagyon nehéz. Ha nem dolgozna az anya akkor elveszítenék a lakásukat. A gyermek nem panaszkodik, egyedül jár iskolába, korához képest önálló. Nincs más rokon aki vigyázzon rá rendszeresen. Elítélendő?
2020. márc. 4. 18:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%
Te melyikük vagy a sztoriban? Én 12 éves koromtól jártam egyedül haza, de reggel.is csak azért vittek kocsival, mert útbaesett a suli. Tökre szerettem otthon lenni egyedül ilyenkor.
2020. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%

15-re és 19-re:


Nem amiatt haragszik rá, mert otthon egyedül hagyta annak idején, ebben biztos lehetsz.

A "neki nincs is családja" mondás egyszerűen a szülei válására utal.


Amúgy szerintem kamu az egész. 11 éves gyerekről írsz, mint jelenlegi állapotról, aztán átváltasz oda, hogy "fiatal felnőtt korában" ő mit érez az anyja iránt. Most anyuka időutazást tett a jövőbe, és megnézte, 8-10 év múlva mit fog érezni iránta a gyereke????

2020. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Te most az anya vagy és ez egy régi történet?


Nem, nem hibás az anya szerintem, így tudta megoldani a megélhetésüket. Ezen kár utólag pörögni. Az apa hol volt ez idő alatt?

2020. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
74%

"6-os, te marha okos, betörni sem fényes nappal szoktak (általában)"

Nem, ha betörni mennék, nyilván éjjel mennék, amikor garantáltan mindenki otthon van, és a csendben a legkisebb nesz is hallatszik. Neked egyedül van ennyi eszed, vagy segítenek?

2020. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!