Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Anyukám 50. születésnapja lesz áprilisba.

Egy új autóra vágyik, de nem engedi a bank hogy hitelt vegyen fel, mert feketelistán van.

Ti vennétek fel?


2020. márc. 8. 18:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

NEM - NEM - SEMMIESETRE SEM!


Aki adósságcsapdában van, az ne áhítozzon további hitelre!

Spóroljon, és mikor összejön az összeg, vegyen belőle egy elérhető árú használt autót.

2020. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mostanába problémázik azon, hogy a párom kihasznál. Mindezt azért mondja, mert külön számláink vannak, de mégis együtt fizetünk mindent. Nekem is és neki is van pénze amit önmagunkra költünk. És furcsa hogy akkor megkérdez egy hitelről. Én pont miattuk nem vennék fel hitelt akkor sem ha az életem múlna rajta. :/
2020. márc. 8. 19:12
 13/22 A kérdező kommentje:
Mert a hitel után rkmlott meg a házasságuk és Apám le is lépett a problémák elől ahelyett hogy Anyumnak segített volna.
2020. márc. 8. 19:14
 14/22 A kérdező kommentje:
Minden esetre köszönöm a válaszaitokat. Azonosak az enyémmel, csak kíváncsi voltam mások véleményére. :)
2020. márc. 8. 19:16
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Még kezes sem lennék más hiteléhez, ha ennyire nem kapna saját erőre hitelt. Ha meg a legrosszabb forgatókönyvet nézzük, édesanyád először 2 hónapig nem tudja fizetni, aztán megint, és végül teljesen rád hagyja, mert eddig is bírtad, ő meg szegény... De néha kölcsön adja cserébe a kocsit, csak tankold meg. Amikor meg te akarnál majd 4 év múlva a pároddal lakás hitelt felvenni, akkor ez lesz az akadály, mert addig se érsz a tartozás végére.

Persze ne legyen igazam, de aki nem tud kigazdálkodni egy kocsira valót, az hosszú távon sem fog.

2020. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha adóssága van, nem is tudná fenntartani, arra meg fölösleges, hogy otthon álljon, aztán elvegye a bank.
2020. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%
Annyira kevés a fizetése, hogy hitel plusz fenntartás és még élni is, nem lesz elég.
2020. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
96%
Kizárt dolog. Magamnak sem vennék hitelre használati tárgyat, nemhogy másnak.
2020. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem semmi esetre sem
2020. márc. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!