Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért érez késztetést,...

Anyám miért érez késztetést, hogy direkt idegesítsen?

Figyelt kérdés

Tudja jól, hogy mizofóniás vagyok, iszonyatosan utálom, ha valaki eszik, iszik, csámcsog a közelemben, kikészülök tőle. A bőrt tépném le az arcomról, ha valakivel egy asztalnál kéne enni.. Ez a betegség velejárója..


Ezt tudja anya, rengetegszer megtapasztalta már, hogy ebéd közben szinte megőrülök, ha valaki hangosan rág vagy nyel.


Épp mosogatok, és odaáll mellém, miközben eszi a kekszet.. Megkérdezem: Mi az? (mert kicsit furcsálltam h,ogy csak úgy állott egy helyben és néz) mondja: ja, semmi csak úgy nézem amit csinálsz... És ezt teli szájjal..


kb 50 perc alatt végeztem, annyiszor ejtettem el evőeszközöket, vágtam meg magam, és közben még egy újabb csokit is bontott anyám..


Nem mondhatom neki, hogy már bocs, de megteszed, hogy nem csinálod ezt velem? Vagy, hogy küldjem el...


Ezt miért csinálja?


2020. márc. 12. 14:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
7%
Éhes. Ő lakása.
2020. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Heccel téged. Rossz természetű ember.
2020. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 alletta ***** válasza:
100%
miért ne mondhatnád, ha magától nem jut eszébe?
2020. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
Eszébe jut. Direkt odaáll bosszantani.
2020. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

1-es. de én is itt élek, és a családtagja vagyok.. Nehogy már ez meghatározó legyen, hogy az ő lakása, tehát engem kirakhat az erkélyre, ha a szobámat akarja használni?

Kösz de ez nagyon nem segít...

2020. márc. 12. 14:28
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

"Nem mondhatom neki, hogy már bocs, de megteszed, hogy nem csinálod ezt velem? Vagy, hogy küldjem el..."


Miért nem?!


Én azonnal abbahagytam volna a mosogatást, és elmentem volna onnan.

2020. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%
#1-es vagyok! Akkor eszek otthon mikor akarok. Modern beképzelt betegségekben nem hiszek! Menj el egy lakatlan szigetre! Voltam koleszos, katona, stb... Ott is ettünk, ettek, mert éhesek voltunk..
2020. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%

Vegyél füldugót!


Plusz menj pszichológushoz.

2020. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem próbálsz meg tenni a "betegséged" ellen? Pl kérj segítséget szakembertöl. és akkor nem máson múlik, mikor húzod fel magad.
2020. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ha tudnád mi ez nem mondanál hülyeséget... Ez ellen nem elhet semmit se tenni. Akit valami idegesít, az örökké idegesíteni fogja, max tudja kezelni az indulatait.. Ahogy én is tudom már van 7 éve...
2020. márc. 12. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!