Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért érez késztetést,...

Anyám miért érez késztetést, hogy direkt idegesítsen?

Figyelt kérdés

Tudja jól, hogy mizofóniás vagyok, iszonyatosan utálom, ha valaki eszik, iszik, csámcsog a közelemben, kikészülök tőle. A bőrt tépném le az arcomról, ha valakivel egy asztalnál kéne enni.. Ez a betegség velejárója..


Ezt tudja anya, rengetegszer megtapasztalta már, hogy ebéd közben szinte megőrülök, ha valaki hangosan rág vagy nyel.


Épp mosogatok, és odaáll mellém, miközben eszi a kekszet.. Megkérdezem: Mi az? (mert kicsit furcsálltam h,ogy csak úgy állott egy helyben és néz) mondja: ja, semmi csak úgy nézem amit csinálsz... És ezt teli szájjal..


kb 50 perc alatt végeztem, annyiszor ejtettem el evőeszközöket, vágtam meg magam, és közben még egy újabb csokit is bontott anyám..


Nem mondhatom neki, hogy már bocs, de megteszed, hogy nem csinálod ezt velem? Vagy, hogy küldjem el...


Ezt miért csinálja?


2020. márc. 12. 14:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
42%
Te beszélsz hülyeségeket. Akkor kezeld. Azért idegesít a semmi, mert ráérsz rajta pörögni. Majd meglátod. Ha jön valami ami igazán leköt, eszedbe se jut, hogy beteg vagy.
2020. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ember 16 éves vagyok!! hova költöznék?
2020. márc. 12. 15:41
 13/22 anonim ***** válasza:
30%
Akkor alkalmazkodj.
2020. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

Néhány ember olyan buta...

Szerintem nyugodtan mond neki hogy legyenszíves és ne melletted nyamnyogjon, én sem szeretem az ilyesmit de nincs fóbiám or something de még úgyis meg mondom a szüleimnek hogy ne csámcsogjanak vagy akárkinek. Ha nem érti meg akkor hagyd ott menj máshova, ha rendes akkor úgyis megérti.

2020. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
29%
Kicsit olvastam erről a mondvacsinált betegségről. Egy szakorvos azt javasolja, hogy meg kell tanulni vele élni. Kár, hogy nincs még három testvéred. Úgy jobban belejönnél.
2020. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
22%
Ez megint a hisztis tini, aki naponta ír ki kilométeres rinyálásokat az anyjáról, hogy aztán semmilyen tanácsot ne fogadjon meg. Tök fölösleges neki írni, csak unatkozik vagy nincs kivel beszélgetnie vagy nem tudom.
2020. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
30%
Hiszti. Nem fog az egész világ a te nyivákolásodhoz alkalmazkodni.
2020. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%

Én 36 éves vagyok és hasonló a helyzetem. Nem ennyire gáz, pl. ha többen eszünk, akkor nincs semmi baj. De ha apám, vagy főleg anyám mellettem csámcsog, nyeldekel, szürcsöl, teli szájjal folyamatosan beszél, attól megőrülök. Nem tehetek róla, egyszerűen megbolondulok! Elhiszem, hogy ez a legtöbb embert nem zavarja, de van akit igen. (Van egy 5 éves fiam, érdekes, ő hangtalanul tud enni.)

Többször szóltam már anyáméknak, akkor abbahagyják, de legközelebb ugyanúgy folytatódik tovább. Szóval én úgy oldom meg, hogy ha elkezd mellettem enni, akkor egyből elmegyek. 5-10 perc alatt befejezi az evést. Így nem kell vele veszekednem (amit nem ért meg, hisz mást nem zavar), én meg nem őrülök meg.

2020. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%
Akkor húzzon onnan a taknyos. Ahhoz persze nem ideges hogy idegeneknek szidja az anyját. Majd a szülő engedélyt kér a kis hisztérikától hogy ehet-e. A saját csámcsogása nem zavarja mikor szülő kontójára zabál?
2020. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező, szerintem idegbeteg vagy, kezeltesd magad.
2020. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!