Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért érez késztetést,...

Anyám miért érez késztetést, hogy direkt idegesítsen?

Figyelt kérdés

Tudja jól, hogy mizofóniás vagyok, iszonyatosan utálom, ha valaki eszik, iszik, csámcsog a közelemben, kikészülök tőle. A bőrt tépném le az arcomról, ha valakivel egy asztalnál kéne enni.. Ez a betegség velejárója..


Ezt tudja anya, rengetegszer megtapasztalta már, hogy ebéd közben szinte megőrülök, ha valaki hangosan rág vagy nyel.


Épp mosogatok, és odaáll mellém, miközben eszi a kekszet.. Megkérdezem: Mi az? (mert kicsit furcsálltam h,ogy csak úgy állott egy helyben és néz) mondja: ja, semmi csak úgy nézem amit csinálsz... És ezt teli szájjal..


kb 50 perc alatt végeztem, annyiszor ejtettem el evőeszközöket, vágtam meg magam, és közben még egy újabb csokit is bontott anyám..


Nem mondhatom neki, hogy már bocs, de megteszed, hogy nem csinálod ezt velem? Vagy, hogy küldjem el...


Ezt miért csinálja?


2020. márc. 12. 14:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem is betegségről volna szó, csak egy nyűgről, én akkor sem heccelném a saját gyerekem olyasmivel, amiről tudom, hogy zavarja. Mire jó ez az erő fitogtatás? Ő vállalta a gyereket, ezek után ne csesztesse azzal, hogy eltartott, pláne hogy még kiskorú. Az ember az otthonában pihenésre, nyugalomra vágyik. A gyerek ember is...


A lázadás a korod természetes velejárója, úgyhogy nyugodtan csináld! Kérd meg egyszer szépen, másodszorra is szépen, harmadjára menj el onnan, hagyd abba, amit csinálsz. Te leszel a szemtelen, meg a hálátlan, hagyd rá! Majd lenyugszik, elfogadja a helyzetet.

2020. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
És az megfordult a fejedbe kérdezőcske, hogy nem rólad szól anyád minden lélegzetvétele?Azért eszik, mert enni akar, nem azért hogy te nyervoghass miatta?
2020. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!