Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányos szülők! Igaz hogy nem...

Lányos szülők! Igaz hogy nem nagyon rajongtok érte ha egy kamionos srác udvarol a lányotoknak?

Figyelt kérdés
2020. márc. 15. 12:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ma 14:28-as: Ha SZERINTED erre vonatkozik a kérdés, akkor valami baj van veled!
2020. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
Nem örülnék. Persze nem minden kamionos egyforma, de nagyon sokan k_urváznak közülük.
2020. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Még kicsi a lányom, de ha felnő a pasizáshoz, ő fogja kárát vagy hasznát látni, nem szólok majd bele. Az a fontos, hogy boldog legyen mellette, ha kamionos akkor kamionos.
2020. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat (nem kamionos) aki a munkája miatt csak hétvégeken van otthon. Mégis 20 éve tökéletesen elketyegnek, pont azért, mert keveset vannak együtt. Annyira nem összeillőek, hogyha nem így élnének, akkor már 19 éve elváltak volna. Így meg működik, szépen haladnak és még csak nem is unják egymást.
2020. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#2: És ha nem is akar fejlődni, mert kisgyerek korától fogva kamionos akart lenni?

Ismerek ilyet, nem egyet. Személyesen is. Eltökélte, hogy kamionos akar lenni -az is lett.

És itt van nem messze az egyik "influencer", a kimondhatatlan szép fotói által híressé vált Rizsavi. Ő mindig is mozdonyvezető szeretett volna lenni. Az is lett.

Az mondjuk más kérdés, hogy a hihetetlen érzéke és szeme, amit a fotózásban hasznosít, tette híressé. :)

De itt vagyok én. Én is kamionos vagy buszos akartam lenni. Vonzott a nagy zöld Mercedes nyerges -mire odajutottam volna, a Hungarocamion pont megszűnt -és a nagy kék csuklós Ikarus.

...mai napig is a nagy kék csuklós Ikarust vezetem. És örömmel teszem.

Szóval, lányos (nevelő)szülőként azt mondom, hogy de igen, rajonganék érte -hiszen a "vőjelölt"-tel legalább közös téma (esetleg hobbi) is lenne.

2020. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"nem minden kamionos egyforma, de nagyon sokan k_urváznak közülük."


Viszont a legtöbb kamionosnak k válkodik a felesége amíg úton vannak.

(Sajnos pont a kamionos telep mellett lakom, és hallom tőlük a családi dolgaikat.)

2020. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

az en volt baratnomnek nem szoltak semmit a szulei, aztan kitudja valojaban mit gondolnak, de azt nem ertem hogy egy kamionos legkorabban 21 evesen kezdheti a szakmat, gondolom a lany is hasonlo korosztaly , akkor hogy a fszba van hogy szulok beleszolnak barmibe is lol?


Amugy mi ez az eloiteletesseg? Ha egy csaj wc pucolo lenne vagy elado a sarki boltban 1000x jobban tisztelnem minthogy klimas irodaban ucsorogjon egesz nap es eljatsza a hattyu halalat...

2020. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kamionos vagyok. Sose csaltam meg a barátnőm, ő viszont 3x.

2x adtam neki esélyt a 3.-nál adtam neki 1 hetet, hogy menhen oda ahova akar...

Ugyhogy ezt cafolom, higy minden kamionos kurv azik

2020. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%

Ez mindig is egy nagyon megosztó kérdés, téma. Az a helyzet, hogy tényleg nem magával a szakmával van gond, vannak rendes, normális kamionosok (remélem, sajnos még nem volt hozzá szerencsém :( ), de nem szabad általánosítani. Ahogy az előttem szólók is írták, vannak külföldi,belföldi kamionosok is, van hogy 3 hetet van távol ,de van, hogy akár minden nap otthon tud aludni, szóval ez függ az adott munkakörtől, cégtől:)

Én azért a saját példámat megosztanám (tényleg általánosítás nélkül). Az élet valahogy úgy hozta, hogy 2 kamionossal is jártam, 3-4 hónapig tartottak kb. 27 éves vagyok, nekem sosem okozott volna problémát, hogy neki mi a foglalkozása :) A problémák ott kezdődtek, ahogy teltek a hetek, egyre bunkóbbak és arrogánsabbak lettem velem. Volt, egy álló napon át nem kerestek, nem hívtak, hiába írtam nekik (volt, hogy több heteket távol voltak), folyton azt kaptam, hogy ők szabadok mint a madár, nekik aztán ugyan ne mondja meg senki mit csináljanak (nem mintha tudtam volna mondani akármit is több 1000 km távolból). Nincs ezzel sem gond, aki ilyen felfogás szerint éli az életét de véleményen szerint akkor nekik nem is kellene párkapcsolat. Nem sokáig bírtam a folyamatos lelki terrort, így szakítottam velük. Én elég lelkis vagyok, folyton magamat hibáztattam, hogy én csinálok valamit rosszul. Már több év telt ez ezek után a sztorik után, de mindig rossz emlékként emlékezem vissza. Természetesen mint mondtam, biztosan vannak más beállítottságú kamionok, sajnos én a "legrosszabb típusúakat" fogtam ki ! :)

2020. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem az utolsó válaszadónak igaza van.

A legtöbb kamionos nem azért lesz az, mert azt akarta volna mindig, hanem mert másra nem képes, csak autót vezetni.

Emellett a többség kihasználja a távollétet, és út köuben elfelejti, hogy netán van egy kapcsolata, azzal indokolva, hogy nem bírja ki X ideig nö nélkül, de "az nem számít megcsalásnak, mert csak testi dolog".

Meg a legtöbb egy ideig tudja ezt csinálni, de ha valamiért mégsem, akkor ott áll semmivel a kezében, sem szakmája, sem megfelelö szociális képessége alkalamzkodni munkatársakhoz, sem esze ahhoz, hogy képezze magát.


PERSZE, vannak/lehetnek kivételek, mint az a válaszoló, akinek ez volt élete álma és nem kényszerböl került erre a pályára, és akinek feltehetöen azért van valami elképzelése arról, mit csinál, ha netán nem tudja továbbfolytatni.

Csak sajnos a többség nem ez a kategória, és hiába a "nagy szerelem", az nem elég egy kiegyensúlyozott párkapcsolathoz.


Szóval, ha a lányom egy kamoinossal állított volna be, hogy vele akar lenni, akkor alapból nem lettem volna elragadtatva, de azért megadtam volna az esélyt a srácnak arra, hogy bizonyítson, ö nem a "tucatáru", hanem a kevés kivétel egyike.

2020. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!