Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti mit szólnátok...

Szülők ti mit szólnátok ehhez? Jól teszem, hogy edzőterembe fogok inkább járni? 20 éves srác vagyok

Figyelt kérdés

Múlt héten hagytom ott a sulit, mert egyszerűen elegem lett nem érdekelt unalmas stb..


Voltam a munkaügyön ugye bejelentkezni, de nincs semmi munka nagyon szerintem.


Meg nem is mondtak semmi biztosat.


Közbe szerintem ingyen ingyen bérletet úgyhogy inkább edzek.



2019. febr. 6. 15:01
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
szereztem ingyen*
2019. febr. 6. 15:02
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
"Semmi probléma kisfiam, nyugodtan járj el edzeni, jót tesz a bőrnek és az egészségnek. De így ugye ugrik a családi pótlék, és mivel felnőtt vagy, én sem szarom a pénzt, a rezsirészedet, a közlekedésedet, a mobilodat, extra ruháidat magadnak kell fizetni." Ezt szólnám.
2019. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Na, most a sulit kár volt otthagyni. Ha van valamilyen végzettséged, amit igazolni tudsz, talán könnyebb munkát is szerezni. Ritka, hogy az iskola szórakoztatja az odajárót, mindenki leginkább a végzettségre hajt. A testedzés, pláne ingyen az egy darabig jó és hasznos elfoglaltság, de idővel kevés lesz. Át kellene gondolnod, mennyi van még hátra a suliból, s folytatni, vagy újat kezdeni, ami jobban leköti a figyelmedet.De valószínű, csak jövőre lesz realitása.
2019. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Ha van miből fizetned (mert az oké hogy most ingyen szerezted, de legközelebb ki tudja) és bele tudsz adni az otthoni költségekbe is, akkor azt mondanám, hogy minden rendben, érezd jól magad. Az biztos, hogy egy vasat se adnék arra, hogy edzőterembe járkálj ha közben egy lusta élősködő vagy aki nem tanul és nem is dolgozik. Rövid határidős ultimátumot kapnál, hogy kezdj valamit az életeddel, ez egészen biztos.
2019. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Megint te vagy? Gondoltam hogy ba.szol munkát keresni.. Nyilván az is "unalmas". Felnőtt vagy, cseszd meg. Most komolyan azt kérdezed hogy tanulás vagy meló helyett jól teszed-e hogy eltartatod magad, meg szórakozol? Hát nem, nem teszed jól. Gondoskodj a megélhetésedről ha már nem tanulsz. A "gyúrunk, vazze? " nem meló.
2019. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
"Voltam a munkaügyön ugye bejelentkezni, de nincs semmi munka nagyon szerintem." Vagyis csesztél még csak utána nézni is. gondolom egyik se fizet pö.cshúzogatásért fél millát, az a bajod. Amúgy van munka dögivel.
2019. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
És miből tartod el magad? Mert gondolom azt nem várod el hogy a szüleid tartsanak el miközben otthon heréskedsz.
2019. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
De egy csicska vagy 20 éves létedre. Csajok szerinted a munkanélküliekre buknak?
2019. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%
Az edzőteremmel nincs baj. De vagy dolgozz, vagy tanulj. Ne lébecolj.
2019. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
69%

Te hagytad ott a programozó képzést?

Leírtuk sokan, mit tennénk. A többség kb. azt, amit 2-es válaszoló írt.

Mit vársz az újabb kérdéstől?

2019. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!