Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar anyám állandóan...

Miért akar anyám állandóan sétálni menni? (velem)

Figyelt kérdés

vírusos mindenki, össze-vissza köhögnek az emberek, tegnap vettünk eltartható kajákból jó sokat, bármi legyen.. Ma meg vitaminok érkeznek egy boltba, oda elmegyünk, és tudjátok mit mondott?? Az is lehet, hogy nem érkezett még meg. Akkor csak úgy simán elmegyünk..


Hát kész. az egész család ott nyafog, hogy neemááár. minek megyünk MÁR MEGINT sétálni?


anya meg csak annyit mond erre, hogy nagyon fontos a friss levegő és a mozgás.. ezt mondja nekem, aki minden nap jár(t) kajakos edzésre, plusz a sulis tesiórák. Minden nap sétálok 2km-t a suliba és vissza.


Mi ez a mánia? állandóan sétálni akar..


számtalanszor elmondtuk neki, hogy ne mmenjen ki, mert 52 éves múlt, lassan 53 lesz, még a végén baja lesz.. De nem,akkro is megyünk sétálni..


én 17 vagyok, bátyám 18, öcsém 14. apa 58.


2020. márc. 17. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Jajjistenem, jó hogy 52évesen már nem temetni akarod...!
2020. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Halálösztön a neve annak, ami azokban működik, akik sorozatban számukra rossz döntéseket hoznak. Itt az ideje megfékeznetek édesanyátokat. Nem tábornok ő. Apád papucs, hogy neki nincsen szava? Nyomjátok le anyát, ha kezd elmenni az esze, ne ő dirigáljon. Mert kezd elmenni, ez látszik.
2020. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha kimész az utcára, ahol egyre kevesebben járnak, és többméteres körzetben soha senki nem lesz a környezetedben, akkor semmiféle veszélyben nem leszel.

Ha te nem akarsz, ne menj, de anyukádat ne cseszegesd ezért.

2020. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Jó levegőn a séta sz jó! Igenis menjen csak, ha akar - amíg lehet.

Persze lehetőleg ne tömegbe.

2020. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Sétálni lehet menni, a lényeg hogy ne érintkezzetek más emberekkel. A friss levegőre valóban szükség van, nem kell bezárva lenni. Ha neked nincs kedved, ne menj.
2020. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igaz, sétálni jó, de itt a környéken töemg van. az utcákon állnak az emberek, mert minden üzletbe egyesével mehetnek csak be.. De anya sétálni akar..


nem csesztetem, csak próbálom lebeszélni és kitartok amellett, hogy nem akarok menni.

2020. márc. 17. 12:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kimozdulni ki lehet csak a csoportosulásokat kerülni kell, érintkezéseket szintén.
2020. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz a séta, csak nálunk kb 1 m széles a járda. Néha átmegyek az út szélére ha szembejönnek de akkor meg elüt az autó. Nem tudom ilyenkor mi a teendő a sok szembejövővel, akik rámtapadnak, vagy ha előzni akarok :) Bringázni még mindig jobb.
2020. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van,tudom milyen idegesítő.
2020. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!