Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnál ha a gyereked...

Mit reagálnál ha a gyereked be festené a haját mikor nem vagy otthon?

Figyelt kérdés
Arra jönnél haza hogy mondjuk menta zöld színű a haja.Tegyük fel hogy te még egy természetes színt se engednél,nem hogy menta zöldet.

2020. márc. 17. 17:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdezem,mert megakarnám tenni,de néha eljátszok a gondolattal hogy befestem a hajam.(Ez nem fog bekövetkezni egy jó ideig)
2020. márc. 17. 17:11
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Orulnek neki, hogy most csinalja, amikor ugyse mehet nagyon otthonrol sehova :)

Marmint persze haragudnek, meg rosszulesne hogy atvert, de azert ez nem egy on- vagy kozveszelyes dolog, ugyhogy gyorsan tullendulnenk a konfliktuson.

2020. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ, hány éves a gyerek és milyen festékkel :)

Suli szünet alatt kikopó, kimosható festékkel fesse zöldre, ha akarja.

2020. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ hány éves vagy. Mondjuk a 12 éves gyerekem ne festegesse a haját, max. valami nagyon kimoshatóssal alkalmanként. Ha viszont középsulis akkor azt mondom most kell ilyeneket csinálni mert később pl. egy munkahelyen nem biztos hogy jó ötlet.
2020. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Metionin ***** válasza:
100%
Én alapból megengedném, a haj az csak haj, ha a suli nem baszakodik vele akkor legyen. Ha igen, akkor meg nyárra. Az ilyen élénk színek úgyis kikopnak. A másik hogy nekem is kék a hajam, nem lenne hiteles emiatt vergődnöm. Szóval nem valószínű hogy ilyen körülmények között a kölök titokban festene hajat amíg nem vagyok ott. Ha mégis, reménykednék benne hogy nem cseszi el és nem égeti le a haját.
2020. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
A korodtól függ. Ha már vagy annyi idős, hogy a következményeket is figyelembe vedd, akkor gratulálnék és csak annyit kérdeznék, hogy nincs-e allergiás reakciód a festékre. Amíg nincs bajod, addig felőlem csinálhatnád. Ha utána iskolában vagy bárhol elővesznek érte, ugyanúgy a te dolgod. 14-15 évesen már nem hadakoznék, e gy tetoválás más lenne, de ez csak haj. Lenő és kész.
2020. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Meglepődtem,hogy milyen megértő mindenki.Az én anyukám szerintem megpróbálná vissza festettni barnára.Aztán le esne neki hogy ez így még rosszabb aztán fekete hajam lenne.Ha valaki úgy gondolja még nyugodtan válaszoljon.
2020. márc. 17. 18:04
 8/18 anonim ***** válasza:
Én tuti röhögnék, ha meglátnám. Ha már idősebb, akkor nem gond. Ha fiatalabb, akkor nem örülnék, mert félteném, azért elég durva otthon leszívni. Mert gondolom a zöld máshogy nem fogja be.
2020. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Oh, az enyém megtette. Előbb levágta a haját magának, aztán befestette. Az tűnt fel, hogy 40 fokban kapucnis felsőben mászkál....Kiakadtam rajta, de végülis az ő feje. Később belátta, marhaság volt, mert a vágás is xarul sikerült, meg a festés is
2020. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
azt mondanám, hogy bátrabb vagy mint apád, mert én szeretném, de nem merem zöldre festeni a hajam
2020. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!