Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnál ha a gyereked...

Mit reagálnál ha a gyereked be festené a haját mikor nem vagy otthon?

Figyelt kérdés
Arra jönnél haza hogy mondjuk menta zöld színű a haja.Tegyük fel hogy te még egy természetes színt se engednél,nem hogy menta zöldet.

2020. márc. 17. 17:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Azt mondanám, hogy a te fejed, te hordod, de röhögni én meg apád fogunk rajta.
2020. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Itt mindenki megerto, de mivel irod, hogy a szuleid a termeszetes szineket sem engedik, valoszinuleg kiborulnanak es veszekednenek, ha olyanok meg valami buntetest is kitalalnanak... Te tudod, megeri-e ez neked.

Engem sem zavarna amugy, en is akartam multkor szines festeket venni, csak nem volt, biztos azt is felvasarolta elore a sok szines haju :D

2020. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A nagylanyomnak eddig piros volt a haja erdekes lesz ha leno mert alatta sotetbarna

Nekem lila ombre van benne

A kislanyomnak csak egy lila csik

Ezek utan a zold nem igazan lenne feltuno 😂

2020. márc. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Én százas hogy nem csinálnám meg(legalábbis ameddig itt lakom).

Viszont utolsó esetleg leírnád hogy hány évesek a gyerekeid?:D

2020. márc. 18. 12:52
 15/18 anonim ***** válasza:

A nagylanyom most lett 18 de kb 3 eve ilyen a haja, rovid piros pixie

A kicsi 9 de neki csak 3 honapja van benne a lila csik. Neki vallig ero a haja

Nekem 2 eve lila a hajam vege

2020. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szülő de azért válaszolok ha nem baj.Nagyon meglepődnék hogy mit csinált a hajával a gyerekem főleg ha fiú.Megkérdezném miért tette ezt és elmagyaráznám hogy nagyon roncsolja a haját a festék.Természetesen ha a stílusához megy ez a szín(punk vagy ilyen elvontasabb)akkor még jól is tud kinézni.Függ a gyerek korától is hogy mi lenne a döntésem a hajas ügyben.Most a vírus miatt biztosan hagynám neki zölden mert nem mehet el fodrászhoz.Ha ez csak ilyen kamaszkori lázadás akkor jót nevetnék rajta.De semmikép se hagynám úgy a haját ha 10-13 éves lenne a gyerekem.
2020. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszi 15 a választ.

Utolsó dehogy baj érdekes bárki válaszát olvasni.Köszi hogy szántál arra időt hogy válaszolj :D

2020. márc. 19. 20:56
 18/18 anonim ***** válasza:

Az én sztorim:

Apám: sose festetheted be a hajad blabla

Én: eszembe se jutott eddig, de ha már így megtiltod ezt. ..

Másnaptól kék hajam volt, onnantól minden színű. Saját gyűjtött pénzből és egy kis kiakadás után elfogadta.

Anyám azt mondta neki is mindig festve volt a haja, úgyhogy mindegy.

Annyi, hogy így felnőtt fejjel- kevésbé törne a hajam, ha nem menőzök minden színnel, csak csínján. De ez van. Most is festett fekete, mert az eredeti hajam koszbarna. :D

2020. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!