Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik ilyen furán...

Miért viselkedik ilyen furán anyám?

Figyelt kérdés

Ebéd után megkérdezem: Segítsek valamit?

anya: jajj de kedves vagy, nem köszönöm menj csak..

anya kb 10 perc múlva ordít, hogy miért nem segít neki senki. Odamegyek mondom neki ,hogy dehát anya az előbb kérdeztem meg, hogy kell-e segítség.. Meg se hallja tovább ordít velem, hogy miylen tiszteletlen vagyok, igazán segíthetnék neki, látom h,ogy milyen nehéz..

Én veszek egy nagy levegőt, hogy jólvan biztos megjött neki és mondom: Jó, itt vagyok ,tudok segíteni. Elmosogassak?

anya: Hát most már nem kell..



Ennyit erről..


És ezt nagoyn sokszor eljátsza velem és a tesómmal is, sokszor 2 perccel azután h,ogy felajánlottuk a segítségünket..


Demens? vagy mi baja lehet?


2020. márc. 18. 12:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Muterra panaszkodás n+1. fejezet.....
2020. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. mi az az n+1? fejezet?
2020. márc. 18. 12:40
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

Akkor írjam azt, hogy 577. fejezet...???


Persze tudom, te még csak most regisztráltál, és ez az első kérdésed...


Mindegyik ezt mondja. :-D

2020. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

nem most regisztráltam és nem ez az első panaszkodásom anyámra, de ebből a kérdésből ez az első :D


de az N az mit jelent?

2020. márc. 18. 13:36
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

Mennyi idős? Lehet klimaxol, akkor hülyülnek el a nők.

És ezek tagadják, hogy nincs klimaxos problémájuk, teljesen jól vannak, csak körölöttük mindenki kikészül.

2020. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Feltételezem, már nem általános iskolás vagy... Kizárt, hogy ne kellett volna tanuljátok!



Az "n" egy tetszőleges szám a matematikában.

2020. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Faterod, hogy bírja a sárkányt?
2020. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Talán tesóddal együtt próbáljatok úgy elmosogatni, hogy nem kérditek, kell-e segítség.

.

A "segítsek" kérdésben benne van, hogy azért kérded, mert szerinted anyád egyedül nem képes rá.

Belőletek lesz a világ legjobb gyerekei, ha kérdezés/kérés nélkül megcsináljátok azt, amit most anyátok.

2020. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%

Nem kérdezgetni kell hogy segíts-e hanem megnézni miben tudsz és neki állni.

Főleg ha alapokból feszült éppen az ember csak meg idegesebb lesz a mit segítsek kérdésről.

Ha látod hogy nincs elkosogatva mosogass el, tegyél be egy mosast, seperj fel.

2020. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

Eleve ugy normalis , ha ebed utan egyutt takaritja ki az olmot a csalad... nem kerdezgetni kell , hanem belefogni...

Es tenyleg unalmas es szanalmas a sok anyat fikazo hulye topik .

2020. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!