Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másoknak is ilyen nehéz, akik...

Másoknak is ilyen nehéz, akik egyedül élnek az anyjukkal mint tini?

Figyelt kérdés

17 vagyok és kettesben élek anyámmal. Apa születésem előtt elhagyta anyát.


Anya tiszta őrült, állandóan mondogatta, hogy ami megszülettem, már akkr tudta, hogy én leszek az ő igazi férje, én vagyok a férfi a családban. Mival EGÉSZ általánost magántanulóként töltöttem így anyám megtarthatott magának. Úgy képzeljétek el, hogy én kedvességből olyanokat mondtam anyának, hogy majd ő lesz a feleségem. Ezt konkrétan 4 éves koromban mondtam.


Minden baját rámzúdítja. Mivel én vagyok az egyetlen, aki itthon meghallgatja, így minden egyes gondját, örömét, baját szeretetét csak ömleszti belém. NEM BÍROM!!


Nem enged el sehova. Azt mondja, hogy a többi ember mind rossz. Az osztálytársaim egy kis magántanulós balfsznak tartanak. Mert a szociális készségeim teljesen hiányoznak. Hála anyámnak.


Egyszerűen képtelen vagyok kitörni innen!! Anyám egy őrült! Láttátok a "Csak egy átlagos suli" címűfilmet, most ébredek rá, hogy az az anya is így anyuci kicsi fiának akarja megtartani a fiát. Ugyanilyen az én anyám is.


Követeli, hogy menjek egyedül suliba, de amikor meg mennék, akkor nem engedi, mert félt, ezért inkább elvisz.. Mondom, hogy nem normális.


2020. márc. 22. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Szégyelhetnéd magad amiért így beszélsz anyádról aki teljesen egyedül felnevelt, nem lehetett könnyű neki.
2020. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát kösz. biztos nem élted azt át, amit én. 15 évesen kezdem csak el látni a nagyvilágot csakazért, mert anyám megőrült és egy pótférjnek akar tartani?


Egyedül nevelt fel. és? özben tönkretett.. Ennyi erővel nem is kellett volna törődnie vele, ugyanitt tartanánk..

2020. márc. 22. 22:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, másoknak nem ilyen az anyja. Magántanuló voltál hogy "megtarthasson magának"? Anyáddal komoly bajok vannak, nem tudja feldolgozni hogy apád otthagyta őt.
2020. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-mas. háát, igen.. És úgy kezel, mintha az én véleményem SEMMIT SEM ÉRNE!!! Mindig mondja, hogy megszerveztem, hogy ne kelljen elmenned ide és ide, hogy együtt legyünk!. érted? és leszrja, hogy esetleg én elakartam volna menni moziba pl..
2020. márc. 22. 22:39
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
18 évesen húzzál el valami nagyon messzire lévő suliba
2020. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Te vagy az, aki nem tud egyedül boltba se menni??
2020. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, ha ezt komolyan írtad, legalább annyira beteg vagy, mint a kérdező anyja. Normális nő nem mond olyat a fiának, hogy te leszel az én férjem. Mondom ezt 50-es, fiús anyaként.

Gyakorlatilag a fia felnőtt életét lehetetleniti el ezzel a hozzáállással. Kérdező, tűzz ki célokat magad elé, tanulj, nyiss a világ felé, és amint lehet, teremts önálló egzisztenciát. Édesanyád pszichiátriai kezelésre szorulna, de nagy valószínűséggel betegségtudata sincs, ezért odáig nem fog eljutni. Kitartást kívánok Neked!

2020. márc. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
És amúgy szoktatok khm tudod...
2020. márc. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére mindjárt 18 leszel, akkor már csak pénz kérdése hogy bárhova elmehess, már rendőrséggel se vitethet haza mert felnőtt leszel (extrém példa). Amint tudsz medj el dolgozni ha betöltöd a 18-at hogy legyen pénzed, de tovább is tudsz tanulni, akkor se vagy otthon, kollégiumba is költözhetsz. Nem ismerem ezeket a lehetőségeket mert régen voltam iskolás, de nézz utána. Ngyon sok minden van még előtted, ahogy előttem is írták kezd el tervezni, kitűzni célokat hogy minél hamarabb a saját lábára állhass.
2020. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kollégium. Koliba kell majd menned, legkésőbb akkor megtanulja anyukád, hogy önállóan is boldogulnia kell. Nem tekintheted társának, a gyereke vagy, és engednie kell, hogy felnőhess, leválhass, nem lehetsz mindig mellette. Mit szólna egy barátnőhöz. :O Fel kéne kapcsolnod nála a villanyt.. tetszik egy lány, meg ilyesmivel ostromozni. Randim lesz stb. Skypeolj lányokkal, had hallja milyen vidám vagy, nem kell tudnia h semmi nincs köztetek csak egy barát. Hátha valamitől észbe kap. Vagy szólj, hogy ha nem hagy egy kis életteret, akkor beszélsz az iskolában a pszichológussal, hogy segítsen.
2020. márc. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!