16 évesen egyedül?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy lehet legálisan egyedül élni 16 éves kortól. Nem hiszti, nem összeveszés, csak apám kiköltözik, a rokonok meg 200km-re vannak innen. Így maradnék a szokott helyemen. (Anyám nincs)

Tehát ha megoldható ez, akkor mi kell hozzá, és hol?

Előre is köszönöm!



2018. aug. 5. 22:26
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
57%
Apud hova koltozik ki? Kulfold? Mert ha igen szerintem menj vele, teljesen jobb lesz kint az eleted mint itt lenne, es ha itt maradnal!
2018. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Rosszul olvastad, nem lehetsz legálisan egyedül 16 évgesen.
2018. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Kiköltözve gondolom javulna az életem, igen. De már sokszor költöztünk, és nem szeretném itthagyni ezt a környezetet. A barátaim, a szerelmem. Nem szeretnék kimenni.


Biztosan nem lehet? Sokan azt írták pedig..

2018. aug. 5. 23:09
 4/22 anonim válasza:
93%
Nem lehet.
2018. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen ez egy baromság. Miből élnél? Hogy látnád el magad?
2018. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Miss Endzsi ***** válasza:
87%
Ha édesapád beleegyezik, lakhatsz a szokott helyeden, csak nem nagyon kéne hangoztatni, hogy totál egyedül élsz. Természetesen ez csak akkor megfelelő választás, ha apukád küld mindig pénzt haza.
2018. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Abból élnék, hogy van 30.000 forintom havonta, és kapnék még úgy 80-at havonta.

És úgy tartanám el magam, hogy mivel 12 éves koromban halt meg az anyám, apám meg egy számomra gyülölt személy után nézett, így volt, hogy hosszú ideig magam tartottam el.

Az indok meg mint mondtam az, hogy baromira nem akarok elhagyni a barátaim, akik végre vannak..

2018. aug. 5. 23:26
 8/22 A kérdező kommentje:
Aki kérdezné: a 30.000 anyám halála után jár, a 80 meg azalapján, hogy ezt számoltuk ki, hogy így lehet fenttartani ezt a házat, és magamat.
2018. aug. 5. 23:27
 9/22 anonim ***** válasza:
17%

16 évesen is lehet akár...


Ide már leírtam a gondolataimat, hogy mi is kell hozzá és sacc/kb. mennyi, még 1x nem szeretném azért is másolom be neked válaszként.

Válaszd ki a rád eső gondolatokat.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2018. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Menj ki te is külföldre, egész eletedben banni fogod, ha kihagyod a nyelvtanulást es a jobb elet remenyet...
2018. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!