Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám behülyített, hogy hozzá...

Anyám behülyített, hogy hozzá költözhetek a fiammal majd magamra hagyott?

Figyelt kérdés

Anyám nagy pofával volt amellett hogy legyen az enyém a gyerek felügyelete férfiként. Minden nap tigrisként ordított az exemmel, mindent elkövetett. Sikerült kiszállni a közös albérletből nagynehezen és a volt feleségem belement hogy nálam legyen a gyerek és ő 2 hetente viszi hétvégére (ne is menjünk bele, mert ilyenkor odaviszi az anyjáékhoz és megy a világba). A kapcsolat is amiatt ment tönkre mert ő utazni akart kötöttségek nélkül és bulizni! A nevetséges, hogy ő erőszakolta ki hogy gyerekünk legyen, minden nap veszekedett velem és sírt! Majd 6 hónapos terhesen rájött, hogy neki nem kell mégsem. Aztán jött egy depresszió a szülés után és elkezdett úgy viselkedni mintha nem is lenne gyereke. Rólam annyit kell tudni, hogy úgymond macsó, flegma, járkálós ember vagyok, így fogadott el engem. Most meg fordult a kocka és az otthonülős csaj világot akar látni.

Szóval a sok költség miatt Anyám foggal-körömmel meggyőzött hogy nálam legyen a kisfiam és majd hozzá költözünk, átrendezzük a házát és majd minden rendben lesz. Ki kellett költöznünk az albérletből, erre 1 hét után bejelenti Anyám hogy mégse lesz ez így jó, mert a pasija hozzá kell hogy költözzön mert kirúgta a felesége. Nem is tudtam erről a kapcsolatról!

Szerencsére nem lesz baj, mert van hova mennünk, a legjobb barátom megengedi hogy az üresen álló lakásába ingyen legyünk ameddig kell, bejelentve, minden.

Teljesen meglepett Anyám! Minden erejével, szinte ő beszélt rá az állandó felügyeletre. Nem bántam meg, de akkor is ... nem vártam ezt tőle.

Szerintetek emiatt szakítsam meg vele a kapcsolatot hogy így kicseszett velünk?


2020. márc. 27. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megszakítanám! És nem csak az átverés miatt, hanem mert hazudott is neked! De azért előtte leülnék vele ezt megbeszélni, mi is volt ez!
2020. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Ja, kierőszakolta, te meg véletlenül felcsináltad, nem a te felelősséged.
2020. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Siman! Tehat egy nos ferfi szeretoje...Lebuktak, igy az utcara kerult a pali. Anyad osztott szorzott, majd ugy dontott, hogy inkabb a fia es az unokaja keruljon az utcara, mintsem a palija! Hat nalam ezzel vegleg elvagna a szalakat!
2020. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3: igen. Azt mondja hogy a pasija helyzetét ő okozta mert ő csábította el, így neki kötelessége befogadnia. Az én “bajomat” meg magamnak köszönhetem, így magamnak is kell megoldanom.
2020. márc. 27. 11:19
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Nő vagyok és anya, de igen, én is megszakítanám a kapcsolatot vele! Talpra állnék a gyerekemmel és soha vissza sem néznék!

Az ígéret az én szememben szent, mindegy, hogy kinek teszem és miként változnak a körülmények! Ha kimondom, akkor be is tartom! Anyád gerinctelen (bocsánat, hogy ilyen kemény szót használok) és az ilenekre nincs szüksége az embernek, mert megváltozni soha nem fognak...

2020. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis Anya. Menjen a fenébe.
2020. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kuka.
2020. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szakítsd meg, az ilyen nem anya. A pasija meg megoldja mert felnőtt a gyermeked viszont az unokája. Szégyen amit csinál -.-"
2020. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb trében hátrál ki mert a bikájaf@$z@ fontosabb mint a fia/unokája? Aaaz kemény!
2020. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem beszélnék vele soha többet, az biztos!
2020. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!