Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nevelőapám kötözködik, hogy...

A nevelőapám kötözködik, hogy milyen zenét hallgatok. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nem hangosan, de van hogy bejön a szobámba más miatt és akkor mindig beszól. "Ilyet utoljára a 70-es években hallgattak és akkor is gáz volt."

"Még 40-50 év és eléred a jelent."


Többnyire rockot/metált hallgatok, de néha más stílusú zenéket is.


Pl zenekarok/előadók akiket szeretek: Iron Maiden, Metalica, Megadeth, AC/DC, Nightwish, Taken, Imagine Dragons, Gran Kurazh, Aria, Arteria, Kipelov, Master, Powerwolf, Mavrik, Tarja, Korpiklaani.

De vannak olyanok, akiktől 1-2 számot szeretek csak, azoknál ezt szokta mondani: "A metálról áttértél a georgián énekekre/popra?" (Szituáció függő, értelemszerűen.)

Ilyen pl.: Nina Sublatti-Warrior, Indila-Dernière Danse, Земляне-Трава у дома, Yuki Kajiura-Sis Puella Magica, stb.


Sajnálom, a túlságosan részleteztem az általam hallgatott előadókat/zenéket, de arra gondoltam hátha segít a kérdés megválaszolásában.

Általában nem foglalkozom azzal, ha valaki leszólja amit hallgatok, de így, hogy minden nap ez megy...

(Nem beszélve arról, hogy már unalmas is, mert mindig ugyanazt mondja, kisebb-nagyobb különbséggel...)


16L



2020. márc. 27. 12:26
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Huhh szerintem meg határozottam jó ízlésed van :D
2020. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!