Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek költözzek el...

Szerintetek költözzek el anyám és a nevelőapám miatt 30 km-et?

Figyelt kérdés

A nevelőapám brutálisan tönkretette anyám és az én életemet.Elváltak most áprilisban pénzek,megcsalások miatt,és azóta anyuval a kapcsolatunk nagyon megromlott,egyáltalán nem nevezehtő családi szeretetnek.Teljesen elveszett,nem takarít/főz.Én tartom rendbe a lakást,meg persze magamat is.A tegnap Karácsonykor a nevelőapám beállított,anyu meg megbocsájtott neki,most meg együtt vannak...Anyám egyáltalán nem törődik velem,suli után is csak rámnéz a nappaliból köszönés nélkül,és továbbtelefonál.Tanulni se tudok mellette,van amikor teljesen megfeledkezk rólam,és olyan hangnembe beszél velem,hogy az már a lányának sértő lenne.A tanulási érdekeim miatt,meg a nyugodt környezet miatt beválallnám a költözést.Főleg ha ketten összekerűlnek,akkor a cigiszag is ott van...én már passzív dohányosnak számítok.


A nagyszűleimnél laknék,ami 30 km-re van a sulitól,de inkább utazok ennyit minthogy aljas emberekkel lakjak együtt.(tudni kell hogy még kiskorú vagyok)


Van 2 napom,hogy eldöntsem:visszaköltözzek,vagy sem.Szerintetek?



2019. dec. 26. 06:14
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Kérdés, hogy mennyi idös vagy, mert 18 éves kor alatt csak szülöi beleeggyezéssel költözhetsz el otthonról!
2019. dec. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Menj.Mi tart vissza ?
2019. dec. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Azt írtad "visszaköltözzek". Ezek szerint már laktál ott. Igen, költözz vissza. Gondolom nem fogsz hiányozni anyádnak.
2019. dec. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt már a bagó is indokolná hogy elköltözz.
2019. dec. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Persze (ha anyád megengedi).
2019. dec. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Tehat tegnap anyád megbocsátott a pasijának és azóta anyád nem törődik veled, és te tanulmányé tudsz így a karacaaoyni szünetben, amikornuyge még iskola sincs. Szép történet.

Költözz, igen

2019. dec. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha elmúltál 16, akkor a teruletileg illetékes gyámhatóság beleegyezésével elköltözhetsz, anyád beleegyezése nélkul is. Ez esetben anyádnak tartásdijat kell utánad fizetni a nagyszuleidnek. Szerintem költözz.
2019. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!