Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltöznétek erre az időszakr...

Elköltöznétek erre az időszakra, ha egyszerűen nem menne otthon a tanulás anyukátok miatt? Hogy mondanátok ezt meg neki úgyhogy ne bántsátok meg?

Figyelt kérdés
Szóval egyetemista vagyok és a vírus miatt haza kellett költöznöm a koliból. Online fog menni nálunk az oktatás és nagyon nehéz félévem lesz, egyébként az egyik legnehezebb szakra járok. Sosem tudtam itthon normálisan tanulni a tanítási szünetekben sem. Mióta hazajöttem anyukám mindenbe beleköt beleszól... Emellett baromira rendetlen is, ő is itthonról dolgozik és hihetetlen hogy mennyire trehány. Valahogy egyáltalán nem jövünk ki egymással. Minden van itt csak nyugalom nem. Van egy rokon, akinek most üresen áll egy lakása, mert ő külföldön van és arra gondoltam talán megengedné hogy erre az időre én odaköltözzek egyedül. Anyukámat sem szeretném megbántani, lelkiismeretfurdalásom is van emiatt az egész miatt, de biztos vagyok abban hogy ez a megoldás célravezetőbb lenne.
2020. márc. 29. 15:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%
Nagykorú vagy, nem a szüleid fizetnék, úgyhogy azt csinálsz amit akarsz nincs beleszólásuk.
2020. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!