Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyukámat,...

Hogyan győzzem meg anyukámat, hogy rendelhessek egy könyvet a netről? 17l

Figyelt kérdés
Ő nagyon tartózkodik az interneten keresztüli rendeléstől, mivel szerinte csak átverés lehet, még akkor is ha csomag érkezésekor fizet az ember. Ezért ugye nagyon nehéz meggyőzni, szinte lehetetlen. Mással nem tudom megbeszélni, hogy vegye át helyettem, mert ugye van ez a helyzet, és én helyben senkivel sem vagyok jóba, mindenképpen anyut kéne meggyőzni. Egyébként nem a könyv témájával lenne a baj, és mar
2020. márc. 30. 10:46
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hamar küldtem.

Szóval már kezdi megszokni, hogy olvasok és nem izél miatta. Természetesen saját spórolt pénzből rendelném, a könyvet megjelentető kiadó hivatalos oldaláról. Ráadásul jelenleg még nincs szállítási költség, illetve akciós is. (Egyébként hatodikán fog megjelenni a könyv, ha valakit érdekel, szóval előrendelésről van szó)

2020. márc. 30. 10:48
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Anyukád hány éves?

Eddig egy barlangban lakott? Jah, nyilván átverés az internetes vásárlás, nem is értem, hogy működik még a Booking.

Attól, hogy valaki idős, még nem kellene ennyire sötétnek lennie.

2020. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell hozzá anyukád. Megrendeled,megérkezik,kifizeted. Ennyi!
2020. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
99%

Otthon vagy? Akkor te megrendeled a könyvet és amikor megjön, kifizeted.

Miért kell ebbe anyádnak közreműködnie?

2020. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

Veled egyidős vagyok, és az én anyukám is teljesen ilyen. Nagyon tartózkodik a rendeléstől. Én néha szoktam ezt azt rendelni, vagy utánvéttel, vagy saját kártyával.

Külföldről pl nem is tudok rendelni,mert nem fogadják el a kártyámat, ő meg nem adja oda az övét, mert ugye "nem rendelgetünk..":D

Szóval azt tanácsolom,hogy rendeld csak meg, utólag nem tud mit csinálni, ha látja, hogy tényleg minden rendben van,idővel csak hozzászokik.

2020. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

- mutasd meg neki a honlapot ahonnan rendelnél, hogy hivatalos cég, hivatalos elérhetőségekkel.

Ha van értékelése arukereso.hu vagy hasonló oldalon, megmutathatod azt is.

Mint előttem írták: megrendeled, otthon pedig átveszed, kifizeted.

2020. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát jó, de ő is otthon van, szóval észre veszi... Meg kéne győzni, és hiába mutogatom, hogy hivatalos oldal, meg ilyenek, ő meg van győződve hogy kamu... De majd próbálom meggyőzni hamarosan
2020. márc. 30. 11:32
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Veled is baj van ám, mért kéne az ő engedélye, ha nem ő adja a pénzt? Ne beszélj vele az egészről, csak rendeld meg, most úgyis otthon kell mindig lenned. Mikor csengetnek, kimész a pénzzel, kifizeted, ha kérdi, megmondod, hogy megjött a könyv. Mégis, mit tud csinálni? Széttépi? Ha menstruálsz, betétet sem szabad venned, mert úri huncutság?
2020. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Rendeld meg aztán ha rendben megérkezik legalább ő is látni fogja, hogy nincs ezzel semmi probléma.
2020. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Szerintem ha látja hogy megrendelted és megérkezett akkor már nem hivatkozhat arra hogy kamu volt az oldal.
2020. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!