Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyukámat,...

Hogyan győzzem meg anyukámat, hogy rendelhessek egy könyvet a netről? 17l

Figyelt kérdés
Ő nagyon tartózkodik az interneten keresztüli rendeléstől, mivel szerinte csak átverés lehet, még akkor is ha csomag érkezésekor fizet az ember. Ezért ugye nagyon nehéz meggyőzni, szinte lehetetlen. Mással nem tudom megbeszélni, hogy vegye át helyettem, mert ugye van ez a helyzet, és én helyben senkivel sem vagyok jóba, mindenképpen anyut kéne meggyőzni. Egyébként nem a könyv témájával lenne a baj, és mar
2020. márc. 30. 10:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
22%
A környéketeken nincs csomagautomata, postapont? Oda lenne inkább érdemes rendelni.
2020. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell meggyőzni, úgy sem tudod, fogod magad, megrendeled a könyvet, majd amikor megérkezik, átveszed. Eleve nem értem, hogy miért akarod anyukádat meggyőzni, ha a saját pénzedből rendelnéd.
2020. márc. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Azért akarom meggyőzni, mert az ilyeneket meg szoktuk beszélni, és el akarok kerülni egy mondvacsinált vitát, hogy "én hazudozok, de meg fogom látni, hogy átvernek, ha nem hallgatok rá"

És mint írtam is máshova nem tudok elmenni érte...

2020. márc. 30. 13:49
 14/23 anonim ***** válasza:
Szia! Ha esetleg közel élsz megrendeltem neked és odaadom.
2020. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, megtendeled és átveszed, ehhez minek anyád?
2020. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Na megkérdeztem. Először fintorgott, hogy tök drága, aztán azzal jött, hogy nem kell ilyenkor rendelni, mert mi van ha emiatt kap el valaki valamit itthon és hogy várjak már vele, mert csak most láttam, hogy előrendelhető...

Szóval valami tipp a meggyőzésre? Örülnék, ha nem a "rendeld meg szó nélkül" választ kapnám, mert az nem hasznos. Feltűnik neki, és ki fog akadni.

2020. márc. 30. 19:43
 17/23 anonim ***** válasza:
66%

Jaj de gyerekes vagy 🤣🤣🤣


Rendeld elő azt csá

2020. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apukámban van igen komoly ellenszenv a netes rendelés ellen, de mióta rendszeresen veszek ezt-azt és látja hogy tényleg a külföldi csomagok is megérkeznek, már ő is szokott jönni hogy nézzek neki is dolgokat.
2020. márc. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Kedves emberek akik azt mondják, hogy gyerekes vagyok!

Mégis miért gyerekes az, hogy nem akarok ostoba dolgokon vitatkozni ingyen nagyon vészesen?

2020. márc. 31. 10:24
 20/23 anonim ***** válasza:

Mivel saját pénzed, egy éven belül meg már úgyis nagykorú vagy:

- Közlöd anyáddal, hogy megrendeled a könyvet, mert neked megéri az árát, főleg akciósan.

- Ha megjött, átveszed, kifizeted, mert most úgyis elvileg mindig otthon vagy.


Ha meg azzal jön, hogy ,,átverés", akkor meg kérdezed tőle, hogy hogy verhetnének át, ha a futárnak adod a pénzt. Ez még csak nem is egy telefon vagy egy mosógép, hogy nem megy majd...


Ha meg azzal jön, hogy ,,koronavírus", akkor megmondod neki, hogy mások kaját rendelnek ilyenkor, mert biztonságosabb egy szál futártól átvenni 2 perc alatt, mint lesétálni a boltba a tizenakárhány ember közé...

2020. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!