Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyukámat,...

Hogyan győzzem meg anyukámat, hogy rendelhessek egy könyvet a netről? 17l

Figyelt kérdés
Ő nagyon tartózkodik az interneten keresztüli rendeléstől, mivel szerinte csak átverés lehet, még akkor is ha csomag érkezésekor fizet az ember. Ezért ugye nagyon nehéz meggyőzni, szinte lehetetlen. Mással nem tudom megbeszélni, hogy vegye át helyettem, mert ugye van ez a helyzet, és én helyben senkivel sem vagyok jóba, mindenképpen anyut kéne meggyőzni. Egyébként nem a könyv témájával lenne a baj, és mar
2020. márc. 30. 10:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, szeretnéd-e azt a könyvet vagy nem? Ahogy elnézem anyukáddal nem tudsz megegyezni ezügyben, tehát választanod kell, kihagyod a könyvet és elkerülsz maximum fél, 1 órás vitatkozást, vagy megrendeled a könyvet és bevállalod a vitatkozást. Szerintem nem lenne nagy vita belőle, ha megrendelnéd, aztán átvennéd, anyud is látná, hogy nem átverés.
2020. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Menj be a konyvesboltba, es vedd meg. Ha nincs, rendeltesd meg veluk. Problema megoldva.

Ha ilyen dolgok is problemat jelentenek, kesobb komoly konfliktusok is lehetnek majd koztetek.

2020. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Írjál nekem és megrendelem neked, max feladom postán, vagy ha Budapesten laksz oda tudom adni személyesen is.
2021. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!