Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most már tényleg elegem van...

Most már tényleg elegem van faterbol Vajon mi a baja velem?

Figyelt kérdés
Fater utál engem, megint a nevelo muternak adot igazat aki csak apám pénzere akarja rá teni a szikat mancsat most komolyan reggelota tanultam tori dogara 4 oldalt kellet megtanulni nem volt sok hibam csak akadozva ment! Es ez a nő ujból akarja tanultatni velem az egészet! Mivel h akadozot és apa rá bolintot h urejek neki h foglakoznak velem spojler veszély szarnak rám csak a nagyi beszélget velem! Na az meg a másik fele ha ez hp csunyan beszelel velem apa azt modja h bisztos szentelen vóltam pár napja azért sértödötbe h azt mondtam h jó reggelt és nem azt h jó reggelt kriszti nem ez a neve es mondta h azert és meg apam reakciója ugyes vagy megint miatad ideges BOCSANAT AZ ESETLEGES HELYES ÍRÁSI HIBÁKERT

#Fthetzt
2020. márc. 30. 16:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ti meg igazi bunkok tisztelet a kivetelnek 1 ember es igen dises vagyok
2020. márc. 30. 18:02
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, hízelgő.


Anyukádnak próbáltál már szólni?

Apádnak nem mondtad, hogy beszélnetek kellene? Én a te helyzetedben leülnék vele beszélni négyszemközt, elmondanám neki a nőről a véleményem (amennyiben tényleg megalapozott, hogy apád pénzére utazik), és megkérném, hogy néha álljon már mellém, mivel a fia vagyok, jó lenne, ha nem kutyaként kezelne.

2020. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"Jolvan oke godjaim vanak a helyes irasal vagy a fogalmazása"


Hát, azt látjuk...

2020. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
En edig normális voltam sztem bunkoztam nem le lehet szálni a helyes irasomrol koszonom ! Ja es probáltam beszélni apamal errol de azt mondta nezem eltőle és ő nem az anyám szerencsere
2020. márc. 30. 20:04
 15/17 A kérdező kommentje:
Es anyukam sajnos meghalt csak nagyi beszélek errol a csaladbol mindenki kedveli vagy elturi
2020. márc. 30. 20:51
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha mindenki kedveli, csak te nem, akkor te vagy egy élhetetlen kis pukkancs. Amúgy meg tanulj csak, rád fér. Én is diszes vagyok/voltam, az nem ilyen. De nézz csak be egy apróhirdetéses csoportba facebookon, leginkább borsodiba, aztán majd meglátod, hogy melyik réteg ír így. Nem diszes mind, csak igénytelen, lusta tróger.
2020. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nevelőanyád a leírtak alapján azt akarja, hogy tanulj, okosodj. Ez alapján nem tűnik rossz embernek.
2020. márc. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!