Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utal a sajat apam. Mit tegyek?

Utal a sajat apam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Oszinten nem tudom,hogy miert utal ennyire. Minden egyes nap azt hallgatom,hogy anyamnak szid engem valamiert. Anyam megkerdezte tole,hogy miert utal engem ennyire,hiszen a sajat gyereke vagyok. Sose kaptam tole semmi szeretetet,es ha tehetne kidobna innen. Apam nem tudott erre valaszolni,egyszeruen csak elege van belolem. Anyamra is nagyon haragszok,mert o is tudja mondani,hogy mennyire gyuloli apamat,amiert alkoholista,de elvalni nem fog es o "nem tud mit tenni,ezt nekunk kell megbeszelnunk".Apam eleg gyakran iszik,akkor megjobban szid minket,ha kijozanodik akkor pedig hozzam se szol. Probaltam vele megbeszelni, de elhajtott es azt mondta hogy felejtsuk el egymast. Van egy feltesom,aki a valas miatt nem apammal nott fel,sose kerestek egymast. Most a lanynak penzre van szuksege,ezert felvettek a kapcsolatot. Apam folyton azt hajtogatja,hogy en nem vagyok a gyereke, csak feltesom. Nem tudom mit tehetnek,mivel egyutt kell elnem vele meg egy kis ideig,de rohadtul elegem van mar abbol,hogy honapok ota ocsarol engem,mikor tenyleg semmi okot nem adtam ra. 16/L
2020. márc. 30. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Apukád nem akart gyereket valószínleg. És ezt - hogy mégis úgymond ilyen csapdába került - most rajtad vezeti le.
2020. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Ez nagyon szomorú. Nem értem, aki nem szereti a saját gyerekét miért adatik meg, miközben olyannak aki nagyon szeretné annak meg nem? Töltsd be a 18at és menj el hazulról. De valószínűleg az italnak is szerepe van benne.
2020. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Engedd el. Nem szeret. Ne akard, hogy szeressen. Amit mond, azt meg se halld, ne vedd fel. Ez lehet, hogy most nagyon rossz, de később vagy akár a járvány után nagyon hamar meg fogod találni azt a pasit, akitől megkapod azt a szeretetet, amire vágysz.
2020. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Saját élete egy nagy kudarc, ezért dühös mindenkire, az egész világra, de mivel te vagy mellette, te vagy a legközelebb, rajtad vezeti le. Ez az egész nem rólad szól, hanem róla.

Te csak építsd a saját életedet, és találd meg azt aki szeret, akivel normálisan élhetsz.

2020. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat,valoban eleg rossz a helyzet.

Kedves 2.: az elet igazsagtalan sajnos. Rossz erzes latni,hogy amig a korulottem levok szereto szulokkel elnek, addig nekem ilyen jutott. Sokszor ugy erzem,hogy en tehetek rola, de aztan rajovok hogy nem igy van..:/

2020. márc. 30. 19:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: Nem te tehetsz róla. Amit tehetsz az az, hogy ha felnősz és családot szeretnél, akkor minél jobban törekedj majd arra, hogy te pont a szüleid tetteinek az ellenkezőjét csináld, és megadj mindent a gyerekednek, ami neked sajnos nem jutott! Fel a fejjel. Végül a You'll Never Walk Alone dalból idézzek: "At the end of the storm, there's a golden sky"
2020. márc. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6. Ez mar csak azert is vicces,mert mindenben segitek,amiben tudok.(fozok,takaritok,mosogatok,jol tanulok,stb.) Semmirekellonek nem mondanam magam.Es tiszteletlen se lettem volna apammal,ha nem viselkedik igy.Ezert mondtam,hogy nem adtam okot arra,hogy igy kezeljen. De biztos neked van igazad.
2020. márc. 30. 19:45
 8/12 anonim ***** válasza:
19:36-os, szégyelld magad! Addig is, amíg nem törölnek!
2020. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Mit utal, pénzt ?
2020. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen.
2020. márc. 30. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!