Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek elfogadható a...

Szerintetek elfogadható a nevelőapám viselkedése?

Figyelt kérdés
A nevelőapám egy kis hülyeségért kiakadt, és durván szólt rám, amiért én is kicsit felemeltem a hangom, mire azt mondta: hozzád b*sszam a poharat? és anyám még engem cseszett le utána, a nevelőapámnak semmit sem mondott. veszekedések közben sokszor vágott már ilyet a fejemhez hogy "agyonb*sz valamivel", de anyukámat mégse érdekli ez... végül mindig én leszek a rosszfiú, hogy hogy merek visszabeszélni a felnőttnek, de egy felnőtt viszont hogy mondhat ilyet egy gyereknek? vélemények?

2020. márc. 31. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem elfogadható. Sajnos anyukad nem áll melléd. Apukád mit szól hozzá?
2020. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ő nem tud ilyenekről mert ő sem jobb, azért is váltak el anyukámmal, mert erőszakos volt, megszállott, és soha nem törődött igazán a családjával.
2020. márc. 31. 23:38
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát úgy tűnik a történelem ismétli önmagát, és anyukád megint rosszul választott. Minden bizonnyal nincs elég ereje bevallani magának, és másoknak, ezáltal megszégyenülve, hogy a mostani párja is agresszív, és még a gyereke mellett sem áll ki. Mérgező szülői magatartás. Közöld vele, hogy semmilyen formában nem normális, hogy a párja ilyen stílusban beszél veled, és hogy szerinted neki ki kellene állnia érted. Még ha nem is megfelelő a viselkedésed, egy felnőttnek akkor is példát kellene mutatnia, nem agresszorkodni, és a felnőtt szülő felelőssége, hogy ezt megpróbálja lerendezni a párjával, vagy meg kell védenie a saját fiát és odébb kell állniuk. Persze, lehet a kényelem miatt ezzel nem akar foglalkozni.. Hát, nem tudsz mást tenni, mint kommunikálni.
2020. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg nagyszülök? Osztályfőnökkel egy bizalmas beszélgetés?
2020. ápr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
És mi az a kis hülyeség? Mert volt itt olyan aki szerint rendben van szó nélkül elszedni a pénzt a szülei tárcájából, lopni apróság....
2020. ápr. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy hány éves is vagy? Mert az a tendencia hogy ha jog van akkor tizennégy évesen felnőtt a "gyerek" , ha kötelesség (pl dolgozó ember létére fizetni a dolgait) akkor meg gyerek a huszonöt éves is, akit kihasználnak a köcsög szüle mert nem tartják el..
2020. ápr. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Jó azért minden történetnek két oldala van. Valószínűleg te sem vagy szent, simán el tudom képzelni hogy nevelőapad tart ki téged meg a mutterod aztán cserébe annyi a hála hogy egy neveletlen kamasz ott flegmázik vele.
2020. ápr. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Alapból nem elfogadható, de amit mások is leírtak, kevés az információ, igy nem fogsz korrekt választ kapni.
2020. ápr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Én is kiváncsi lennék arra a kis hülyeségre.
2020. ápr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sem véletlen, hogy nem részletezted, mi az a "kis hülyeség".
2020. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!