Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek húsvétra hazamenje...

Szerintetek húsvétra hazamenjek Szombathelyről Sopronba az idős szüleihez most a járvány idején, merjek elindulni?

Figyelt kérdés
65, 67 évesek

2020. ápr. 3. 10:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
64%
Én hazautazok DE két hét önkéntes karantént töltöttem itthon, ahogyan ők is és még csak 50 évesek, így én úgy döntöttem, autóval vállalható az út hozzájuk. Ha a két hét alatt elmentem volna itthonról, akkor már nem vállalnám.
2020. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az ervenyben levo kijarasi korlatozas explicite tiltja az ilyen utazast, hacsak nem ott laksz, de akkor meg ott kene lenned allandoan. A szulok meglatogatasa nincs a kivetelek kozott.


A jogszabalyoktol fuggetlenul is azt javasolnam, hogy maradj a fenekeden. Tanitsd meg az osoket telefonon a Zoom hasznalatara, husvetozzatok ugy.

2020. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
63%
Ne menj! Ezt most ki kell bírni.
2020. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%
Ne menj. Én sem megyek idén húsvétra édesanyámhoz - épp azért, hogy a következő években együtt tudjuk tölteni az ünnepeket.
2020. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Én szüleim is messze laknak, 250 kmre, és nálunk gyerek is van, akit a járvány miatt hetek óta nem láthattak. De kibirjuk, nem utazgatunk, van telefon, videó chat, hála az égnek 21. században élünk, így van ilyenre lehetőség. És húsvétkor sem fogunk utazgatni szépen marad mindenki a fenekén.
2020. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
62%

A jelenlegi kijárási korlátozás miatt elvileg nem is mehetnél. Hozzánk se jönnek, nem láttam őket már 3 hete, csak Messengeren, Chat-videón kommunikálunk, van egy 7 hónapos unokám. Muszáj betartani, ha nem akarjuk, hogy elszabaduljon a pokol itt is, mint az olaszoknál.

Simán lehetsz vírushordozó, lásd a rengeteg példát: úszók, polgármester, kormányzati képviselők. Ők teszteltek saját költségen, gondolhatod, mennyi vírushordozó lehet már az országban, csak nem tudunk róla.

2020. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
Ne tervezz ilyesmit, szerdára ígérik a döntést a húsvéti korlátozásokkal kapcsolatban, de szerintem számíthatunk rá, hogy meghosszabbítják a korlátozást és továbbra sem ajánlják a családlátogatást. Egyébként is a nagypéntek még a mostani korlátozás hatálya alá esik, így pénteken nem is javasolt egyébként sem elindulni.
2020. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
53%
Hát szerintem ne...
2020. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%
Ne menj. Maradj a fenekeden. Lesz még húsvét jövőre is.
2020. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
2%

igen.

úgy is pesten van a legtöbb beteg, ott a legveszélyesebb csak, többi helyen nem nagyon

2020. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!