Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van Vikinek lelkiismeretfurdal...

Van Vikinek lelkiismeretfurdalása apja vagy anyja halála után?

Figyelt kérdés
Pl. H nem törődött vele eléggé, mert pl. Távol élt vagy külföldön. Nem mutatta ki eléggé h szerette, (fáradtság, a mai emberek túl vannak terhére, magukra sincs erejük, már akinek) stb. Írjátok le mindent amit éreztek. Koszi

2020. ápr. 5. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ki az a viki?
2020. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Ki az a Viki?
2020. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
78%
Vki= valaki akart lenni
2020. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ugyan külföldön élek és egyik sem halt meg, egészen biztosan nem lenne emiatt lelkiismeret furdalásom.
2020. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Azért Viki és valaki között nagy a különbség!

Kérdező, merre vagy?

2020. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sdujeki36g válasza:
52%
Valaki akart lenni,véletlenül el írta nem kell belőle olyan nagy ügyet csinálni inkább válaszoljatok a kérdésére így is meg lehet érteni mit akart. Hát azért nekem még nem haltak meg szerencsére de lehet bűntudtom lenne hogy elhanyagoltam őket
2020. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Azt érzem, hogy elegem van az ilyen és ehhez hasonló értelmetlen kérdésekből.
2020. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha már sms stílusú a kérdésed, a vikit írd kisbetűvel, akkor nem kapsz ennyi viszont kérdést!
2020. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az apukám halt meg már régebben! Úgy viselkedtem vele mint anyukám,nem vettem komolyan, néha lekezelő voltam vele! Miután meghalt, kiderültek olyan dolgok, amiből rájöttem, hogy apám egy végtelenül jó ember volt,akit anyám nem becsült meg eléggé, így én sem! Bánt,hogy nem tudtam elmondani mennyire szerettem, és, hogy jó embernek tartottam! Ez viszont megtanított arra, hogy mindenkit akit szeretek annak el is mondom, és megpróbálok úgy is viselkedni!
2020. ápr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsi mindenki! Felreirtam, tényleg valaki/vki akart lenni a Viki helyet!!!!!
2020. ápr. 26. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!