Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ketsegbe esetten kerek tanacso...

Ketsegbe esetten kerek tanacsot? Parom volt "kapcsolatabol" levo gyerek es annak anyja ugyeben.

Figyelt kérdés

Van egy parom, 8 honapja vagyunk egyutt, eleg nagy leptekbe haladunk, elso honapok utan osszekoltoztunk, eljegyzes nem reg stb.

Neki van egy fia o most 9 honapos. Egy ket ejszakas kalandbol lett, de azt mondja hogy nem tervezte de megtortent es mostmar feleloseget kell valalnia erte. Ezeket tudtam a kapcsolat elejen, de ahogy o eloadta nekem a tortenetet egeszen utolso honapig az nem arrol szolt mint ami most van.

Hetente kuld penz a gyereknek es hetente latogassa. A fiu anyjat utalja, tobbszor elmondta hogy nem akar surun menni latni a fiat hogy az anyjaval ne keljen talalkozni stb. Neki nem csaladja van csak egy fia amit rengetegszer elmondot. Hat rendben.


Multkor beleolvastam a beszelgetesukbe ( egymas telefonja nezheto barmikor)

A no kerdore vonja mikor hol van, hazaert e. Szia anya szia apa koszonesek. Selfik kuldese hogy hazaert mire a reakcio: nem kell bizonyitanod tudom hogy jo fiu vagy. Latni akarlak uzenetek a notol majd miutan parom nem ertette hogy mert akarja latni persze mentete a helyzetet.

Egyutt plazazgatas harmasba, etterem.. Mire szovateszem ugyis az a valasz hogy a fiamal mentem o meg jott mert meg kicsi.. De mint egy csalad kozos fotok nevetgelve az etterembe blabla..


Jelenleg parom nem dolgozik 3 hete igy nem ad penzt a nonek amit megbeszeltek, amint munkaja lesz ad ujra. Rengeteg fizetni valonk van amit egyedul nem birok es mindent en oldok meg mert o ket forintot se bir intezni. Tegnap hivta a gyerek anyja hogy penz kell, egybol ugrott kolcson kerni mikozbe itthon hegyekbe allnak a szamlak es a kisujat nem mozditana meg.


Elegem van, en nem igy mentem a kapcsolatba bele, es fogalmam sincs mit csinaljak.


Ha veszekszek mindig azvan hogy megoldjuk, de nem old meg semmit es meg en vagyok a hulye hogy szovateszem a dogokat hisz az a fia az meg az anyja.

Folyton en vagyok hatterbe nyomva.

A no nevet kb 2x ha halottam hisz barkibel beszel : anyja a fiamnak Olyan kellemetlen ezt naponta 20x hallani. Ki hivot? Az anyja a fiamnak.


Ne haragudjatok ha elirtam valamit, epp veszekedtunk emiatt es a konnyektol alig latok.

Koszonom.



2019. nov. 28. 16:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%

Először is, 8 hónapja vagytok együtt, a fia meg 9 hónapos... te végig tudtad ezt, mégis belementél!?!

Mégis mi a francért sírsz???? Egy ilyen nyomorult pasi aki felelőtlenül felcsinált valakit és otthagyta majd hozzád jobb lesz te eszetlen!?

Gondolom független gyerektelen normális egy sem volt mi!??!

Őszintén mondom nem értelek. Belementél, tudtad mi van, most meg rinyálsz.

Az ilyen pasi (nem férfi) MESSZE KERÜLENDŐ !

Dobd már ki a francba és játssza egyedül a mintaapukát.

Hogy a francba mehettél ilyenbe bele!????????????!

2019. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
99%
Szépen pakolj össze és menj el onnan (szülők, barátok, stb.), és töltsd le a számát.
2019. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
98%
*tiltsd
2019. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
95%

Én fognám a cuccom és lépnék, amint lehet. Mondjuk nekem van önbecsülésem, tehát eleve nem kerültem volna ilyen megalázó helyzetbe, de kinek mi.


Persze úgyis csak azokra a válaszokra hallgatsz majd, amik azt mondják, hogy "jajj de hát arany ember, és legalább nem ver, szülj neki te is 3at, az a biztos" úgyhogy tök mindegy mit írok, csak a falnak beszélek.

2019. nov. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 grafno ***** válasza:
99%
Nem biztos hogy így sokáig fogjátok húzni egymás mellett. Lépj le.
2019. nov. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
99%
Azonnal dobd ki,nincs több hozzáfűzni valóm.
2019. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
99%
Sajnos ez nem valószínű hogy változni fog idővel. Gondolom neked még nincs gyereked, de egy apának mindig a gyerek lesz az első, nem a barátnő. Te magad is láttad, hogy az anyagiakkal is őt segíti elsősorban. Hidd el, jobban jársz ha ezt nem húzod tovább, mert fizeted utána a számlákat, aztán majd nem lesz tető a fejed fölött.
2019. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
99%

"Egyutt plazazgatas harmasba, etterem.. Mire szovateszem ugyis az a valasz hogy a fiamal mentem o meg jott mert meg kicsi.."


Ez meg milyen baromság?

Nyilván nem a 9 hónaposnak van igénye plázázni és étterembe járkálni!

Ha egy kutyának ezt beadnák, megveszne tőle!

2019. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
43%
Becsülendő, hogy valaki alkalmi szexnél is felelősséget vállal, de az ő kapcsolatuk ezen jóval túl mutat. Nem titkol semmit, tehát ő ezt természetesnek veszi, én egyszer leülnék vele beszélgetni, mielőtt szakítanék.
2019. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
91%

Én az ilyen embereket, mint a pasid hívom trash-nek, de aki ilyennel összeáll, az sem sokkal különb.


Gondold végig, felcsinál egy nőt, magára hagyja az egy hónapos gyerekkel, majd össze is áll gyorsan egy másikkal. Játsza a nagy apát, miközben munkanélküli és másoktól kéreget kölcsön. Most komolyan, kell ez neked?

2019. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!