Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így az anyukám?

Miért viselkedik így az anyukám?

Figyelt kérdés

Rettentő kínos ahogy viselkedik.

Egész nap rosszkedvű, bármit kérdezek, úgy válaszol, mintha zavarnám, sóhajtozik egész nap.


folyton mondogatja, hogy engem már nem érdekel más ember véleménye, önmagam akarok lenni.


Emiatt a kertben telefonál kihangosított telefonnal, max hangerőn. És amikor valakivel akar beszélni engem is hív, hogy gyere köszönjünk bele együtt. olyan ciki a szomszédok előtt, hogy ott vagyunk az ablakuk alatt szinte és minden fél hangját hallják max hangerőn.


Teljesen elszállt az agya.


2020. ápr. 6. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Beütött a karantén.
2020. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem kicsit megijedt attól, hogy egyre jobban idősödik, lehet hogy van valami baja, amit te még nem tudsz. Ezt onnan gondolom, hogy olyan semmilyen veled. A telefonálások meg lehet azért vannak, hogy ő is kicsit fiatalosabbnak érezze magát, ezzel a: “letojom mások véleményét”-stílussal.
2020. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!