Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon ijesztően viselkedik...

Nagyon ijesztően viselkedik az anyukám és nem mondja el, hogy mi a baja! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokszor csinál olyat, hogy berak valamilyen zenét, amit iszonyatos hangosra állítja és közben bőg. A kocsiban is 2 napja ezt csinálta, a nagybátyám gyerekei is velünk voltak, 3-man 2, 2, és 3 évesek. Mind nagyon megijedtek, a fülüket fogták és sírtak, mert nagyon hangos a zene. És anya közben bőgött folyton. Ki kellett szállnunk a kocsiból, mert elviselhetetlen volt a hangerő, még befogott füllel is. a kocsiban 100 a maximum a hangerőből és 100-asra tette. Berezonált az ablak is!!!


Utána mindenki kérdezgette, hogy mi a baja, de azt mondja, hogy semmi.


Én is nő, vagyis lány vagyok, tudom, hogy amikor "semmi" bajom van, akkor mindig van bajom, csak nem akarom a mások tudtára hozni.


Ezt elmondtuk neki is, hogy ha nem mondja el, hogy mi a baja, akkor viszont ne "szenvedjen" ilyen látványosan..


A gyerekek már lassan félnek tőle, nem mernek együtt lenni vele. Úgy mondják, hogy zsuzsa nagyival félek lenni, mert nagyon hangos a zenéje. Ezt a 2 éves zsoltika mondta..


2020. márc. 29. 13:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha ez számít, akkor ő 56 éves. én 17, bátyus 32.
2020. márc. 29. 13:17
 2/16 anonim ***** válasza:
99%
Kérd más rokonaid segítségét, lehet, hogy édesanyádnak pszichés betegsége kezd lenni. Láthatóan nem érzékeli a valóságot, hogy mi normális, mi nem.
2020. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Ó, most látom, felnőttek vagytok ti is. Akkor el kell vinni pszichiáterhez.
2020. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképp orvos kell neki, mert már ez a hangerő is veszélyes a gyerekekre, lehet, hogy mást is tesz, amivel ártani fog nekik. Mondjuk sírva a kádba fojtja őket. Gyorsan pszichiáter, amíg nagy baj nem lesz. Nem százas, sajnos, ha ezt csinálja.
2020. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Én utoljára ilyet 20 évesen csináltam, szerelmi bánatból kifolyólag. Lehet anyukádnak is hasonló gondja?

Amúgy meg vannak nők, akik a klímax alatt/után becsavarodnak, ahogy az én anyám is orvosilag igazoltan begolyózott.

2020. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Én felnek egy ilyen emberrel együtt elni aki nem tudja kontrollálni magat. Egy nap majd frontálisan bele vezet titeket egy kamionba, akkor nem fogsz többet kiírni gyakorira ilyen baromságokat. Mert szerinted mégis mi baja? Az hogy elmebeteg. Jobb esetben csak magát öli meg, rosszabb esetben majd bátyád gyerekeit is. Aki 3 ember jelenlétében bömbölve vezet es maxon hallgatja a zenét az nem normalis. Én zárnám magamra az ajtót estenként, és a gyerekeket se engednem hozzánk. Beszelj tesóddal, rokonokkal hogy anyádnak mentális problémai vannak.
2020. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem vezet, csak úgy lehúzódott és a petőfi rádiót felhúzta maxra. és csak úgy elkezdett bőgni. Volt zene is, meg volt két zene közötti szöveg is.. Szerelmi bánata nincsen, ugyanúgy it van az apám.. az kizárva..
2020. márc. 29. 14:44
 8/16 anonim ***** válasza:
99%
El kell vinni orvoshoz,komoly dolog állhat a háttérben.
2020. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
" elmondtuk neki is, hogy ha nem mondja el, hogy mi a baja, akkor viszont ne "szenvedjen" ilyen látványosan.." Milyen jó is amikor ilyen "támogató" családja van az embernek....
2020. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy ott van apáddal a több évtizedes házassága, nagyon is lehet szerelmi bánata. De az olyat egy felnőtt ember normálisan tudja kezelni, nem ilyen gyerekeket ijesztgetős módon. Azért is pszichiáter kell neki, mert ha mondjuk skizofrén lett, én tudom, mi az, közeli rokonom az volt, akkor ha nem kezdik meg időben gyógyszerezni, nyáladzó idióta lehet belőle, annyira leromlik. És akkor nem fordítható már vissza.
2020. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!