Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert ilyen velem az anyám?...

Sdujeki36g kérdése:

Miert ilyen velem az anyám? Valaha jobb lesz?

Figyelt kérdés
Mar kiskoromba elhagyott engem és a hugomat édesapámmal maradtunk. Fizetni se fizetett ránk soha latogatni se járt minket. Anyák napjára is nagymamám járt. Szinte mindenről elmaradt.van neki egy drogos párja is attól is van neki két gyermeke. Nagyon szeretem a kicsiket persze. De egyszeruen most is szarik rám csak olyankor keres amikor pénz kell vagy vigyázni kell a testvéreimre. Meg amikor osszevesztem avval a drogossal akkor is mellete állt nem a gyereke mellet. Meg nem is ugy viselkedik mintha én is meg a hugom is a gyerekei lennenk. Lehet azért mert nem volt velunk kiskorunkba?de minket tisztara mashogy vesz....18 éves lány

2020. ápr. 6. 20:06
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ez a nő nem az anyád, nem is szeret, csak kihasznál. Ne adj neki pénzt, kis tesóidra ne vigyázz. Később megértik...
2020. ápr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!