Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehetséges, hogy ezzel valaha...

Lehetséges, hogy ezzel valaha megbékélnek a szüleim és az ikertestvérem? Az ikertesómmal nem beszélek már 8 hónapja csak azt a minimumot mintha 2 lakótárs lennénk. 17. /F

Figyelt kérdés

A tesóm anno járt egy lánnyal akiért én is oda voltam de sokáig nem csináltam semmit mert úgy voltam vele ,hogy ebből nem sülhet ki jó dolog de egyszer nagyon durván összevesztek (elege volt a tesóm féltékenykedéséből).

Szegény teljesen ki volt és nálam keresett vígaszt.

Aztán viszont ebből több is lett mint vígasz és miattam szakított a tesómmal a lány pedig azóta is velem van.

Hát a tesóm igazából azóta teljesen ki van rám akadva és nem is szól hozzám a szüleim pedig beletőrődtek igazából de ők is azt mondták ,hogy ez be nem teheti többet a lábát hozzánk.

Én ennek annyira nem örülök mert így kevesebb lehetőség van találkozásokra de ezzel nem tudok mit csinálni.

De sztetek van még esély ,hogy jóba legyek a családommal(szakítás nélkül)?

Vagy ez túl nagy hátba szúrás volt ahoz?


2019. okt. 1. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Ismered a mondást? "Házinyúlra nem lövünk"

Nagy hiba volt a lánnyal összejönnöd. Voltaképpen a csajnak mindegy kivel van, cska családban maradjon.

Te meg a testvéredet döfted hátba. Nem csoda ha haragszik.

2019. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem mondanám ,hogy ott akar maradni.

Szüleim szinte leköpik.

A tesóm szintén.

Teljesen el vannak tőle szigetelve és mint mondtam be sem hozhatom a lányt a házba.

A lány engem akar és nem a családban maradni.

2019. okt. 1. 18:13
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Ez nagyon durva. Érthető a családod reakciója.

Nem fogsz ezzel a lánnyal te se örökre együtt maradni. A család meg mindig ott lesz.

2019. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Komolyan, hogy tudsz tükörbe nézni anélkül hogy leköpd magad? Tesód helyében sosem állnék szóba többet veled, ennél nagyobb szemétséget nem is tehettél volna.
2019. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Még akkor is kellemetlen helyzetek lehetnek, ha a haverod barátnőjéről lenne szó, de így hatalmas butaságot csináltál! Van ilyen ismerősöm, akinek soha nem lett normális a kapcsolata a testvérével. Úgyhogy a családoddal nem a lány miatt, hanem a saját hozzáállásod okán lesz nehéz rendezned a kapcsolatot, lehet, hogy ez a lány már rég képben sem lesz.
2019. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát még jó hogy nem engedik be a ribit. Legközelebb apuka ágyába is befekszik?
2019. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%

Ennyi rosszindulatú embert...

Mi az, hogy nem engedik be a házba a gyerek barátnőjét? Ezután én a szülőkkel se akarnék beszélni, nemhogy a "tesómmal".

2019. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Komolyan, hogy tudsz tükörbe nézni anélkül hogy leköpd magad?"


Úgy ,hogy nem volt eddig sok szerencsém az ellenkező nemnél.

Most végre volt és ezt ki kellet használjam.

Sajnálom a tesóm de most végre nekem is összejött valami az életben ezen a téren.

2019. okt. 1. 19:39
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Úgy ,hogy nem volt eddig sok szerencsém az ellenkező nemnél.


Most végre volt és ezt ki kellet használjam.


Sajnálom a tesóm de most végre nekem is összejött valami az életben ezen a téren.


Majd megcsal téged is ne aggódj :-D És ne mond hogy nem fog...aki egyszer megtette megteszi máskor is. Ha van benned egy kis normális gondolkodás amint betöltöd a 18at összepakolsz és úgy eltűnsz hogy soha többet ne is halljanak rólad, hogy végre megszabaduljanak tőled.

2019. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Fordított esetben mit éreznél?
2019. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!