Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túl fogok ezen jutni valaha?...

Túl fogok ezen jutni valaha? Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Szar vagyok mindenen. Alumínium alkoholista anyum mióta elváltak egy riba.nc. Iker tesommal és anyunál éltünk 13 éves korom óta addig szép gyerekkorom volt. Utána anyummal lekoltoztunk a nagyszülőkhoz , de a rokonok és a testvérei mindenbe beleszóltak. Mindig szar voltam. Apumhoz se johettunk el. Majd albérletbe költöztünk anyum összejött egy munkanélküli emberrel, pénzünk alig volt csak anyum keresete. Én kaptam ösztöndíjjat azt is adósságokra adtam anyumnak . 16 éves korom óta dolgozok azóta én és tesom nagy mamammal élünk . De ha társaságba vagyok munkahelyen, suliba mindig eszembe jut hogy mindenki jobb mint én .
2019. aug. 24. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Azért érzed ezt, mert ezt sulykolták Beléd. Meg kell szakítanod a kapcsolatot az ilyen családtagokkal, akik csak lehúznak. Minden ember értékes, csak Önmagának kell megtalálnia, hogy miben. Fel a fejjel! Menni fog. :D
2019. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Szakits meg minden kapcsolatot a családdal és állj a saját lábadra.
2019. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Már nagy vagy mindent bele hagyd el a családod vagy költözz apukádhoz. MINDEN EMBER ÉRTÉKES ezt vésd a fejedbe
2019. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ne ostorozd magad, ne add fel soha és mindig van logikus és átgondolt megoldás
2019. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!