Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan zavar, hogy a 21 éves...

Jogosan zavar, hogy a 21 éves fiamnak 16 éves barátnője van?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki azt hinné,hogy olyan anya vagyok aki mindenbe beleszól ez azert nem igy van,de nálam is vannak bizonyos határok

Titeket ez nem zavarna??


2020. ápr. 13. 16:09
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
58%
Kicsit lehet, de ez van, hagyd!
2020. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%
Nem.
2020. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
42%
Nem, teljesen rendben van.
2020. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
34%
Nem számít a kor se barátságban, se párkapcsolatban. Az én párom 4 évvel fiatalabb nálam, az a +1 ebben az esetben semmi. 6 éve együtt vagyunk.
2020. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ebben a korban ez a korkülönbség már éppen soknak számít, de az a helyzet, hogy ha zavar is, nem tudsz mit tenni. Ha szoktatok a fiaddal személyesebb dolgokról is beszélgetni, megkérdezheted, mi fogta meg a lányban, abból nagyjából le lehet venni, hogy normálisan és éretten áll-e hozzá, vagy csak élvezi, hogy egy tinilányt beszédített. De akárhogy is van, bele nemigen szólhatsz.
2020. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
26%
Ez teljesen normális.
2020. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem jogosság kérdése. Szimplán csak féltékeny vagy, enjyi az egész. Teljesen rendben van a kor és a kapcsolat.
2020. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
89%
Nos en a lany miatt aggodnek, a lany szulei helyeben. De ha a fiad nem csak szexre megy, akkor hagyjad nyugodtan es ne idegeskedj. Egyebkent a mai társadalomban észre vételem szerint ez full okés, nálam például en 17vagyok es nalam 20-21 a korhatar ennel idosebb sraccal nem jonnek ossze, de szerintem ez meg nem veszes. Es egyebkent ha anya lennék engen csak azert zavarna,mert tebyleg durvan hangzik az öt ev es a 16 eves lany. De ha belegondolnek nem zavarna, hisz a mai lanyok mar tenyleg sokkak erettebbek es pl. Én 17 vagyok es azt vettrm eszre, hogy alig van ertelmes 19-20 alatti pasi, szoval a fiuknak akkor er be a feje lagya es hat a csaj meg erettem gondolkodadu es igy pont jo, ha szerelmesek. De ha csak szexre kell neki a lany, ami szintugy elofordulhat akkor amiatt agodhatsz is.
2020. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
23%
Simán jó. Nekem 16 éves koromban nálam 18 évvel idősebb barátom volt és tök jól kijöttünk, vagy 5-6 évig együtt voltunk.
2020. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
37%

EZ NEM NORMÁLIS


A csaj még majdnem gyerek, max játsza a felnőtted, a fiad pedig a csőd, hogy csak ilyen fiataloknál tud bevágodni

2020. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!