Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan zavar, hogy a 21 éves...

Jogosan zavar, hogy a 21 éves fiamnak 16 éves barátnője van?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki azt hinné,hogy olyan anya vagyok aki mindenbe beleszól ez azert nem igy van,de nálam is vannak bizonyos határok

Titeket ez nem zavarna??


2020. ápr. 13. 16:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező, ki tudnád esetleg fejteni, hogy egészen pontosan mi zavar?

16 évesen ismertem meg az akkor 21 éves (most már) férjemet. A szülei kifejezetten örültek nekem, mert a fiuk kezdett rossz társaságba keveredni. Én is ismerem ezt a társaságot, semmi durvára nem kell gondolni, inkább csak nem voltak szimpatikusak a szülőknek.

A férjem akkor kezdett el dolgozni a szakközép után, én meg egy erős gimibe jártam. Érettségim után együtt építettük egymást: nekem 2 diplomám lett, ő pedig a legjobb magyarországi céghez került. Most várjuk a második gyerekünket és 13 éve vagyunk együtt.

2020. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
84%
Húsz éve,amikor 17 éves voltam 24 volt az akkori baratom.A barátnőimnek is 25-29között.Senki nem szólt egy szót se,hogy ez sok.A szülőket sem zavarta.
2020. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
81%

Amikor gimis voltam, ez volt a normális. (nem volt rég) A 16 éves fiúk full éretlenek a 16 éves lányokhoz képest, vagy csak videójátékozni akarnak, vagy csak dgni orrba szájba és bulizni, esetleg gyúrni. Egyszerűen a többségnek nincs meg az érzelmi intelligenciája egy egészséges kapcsolathoz, a lányok többsége meg már arra vágyna. Szinte az összes lány osztálytársamnak kb ennyivel idősebb barátja volt. Szokás szerint mindkét fél oldalán a többségről beszélek, tisztelet a kivételnek stb.

Ugyan már nem vagyok gimis, de az én párom 7 évvel idősebb nálam, és 18 voltam mikor megismertem. Gimiben volt velem egykorú barátom is, és hát fényévekben mérhető a különbség a két kapcsolat között. Pedig az is több mint 3 évig tartott.

2020. ápr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
79%

Lehet kicsit sok, de azért gondoljunk bele a másik oldalba is...

Ha a kérdésben említett 21 éves srác tapasztalatlan, esetleg szűz, akkor nem igazán fog elkelni a korabéli, 19-22 éves lányoknál.


De 16-17 éveseknél ne is próbálkozzon, mert túl nagy a korkülönbség...?

2020. ápr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
16,5 éves voltam, amikor megismertem akkor 21,5 éves, ma már férjemet. Még gimibe jártam, ő meg egyetemre. Mindketten megszereztük a diplomát, gyerekeink, unokáink vannak. Több, mint 40 éves házasok vagyunk, soha nem éreztem semmi hátrányát a köztünk lévő 5 év korkülönbségnek. Ha újrakezdeném, megint Őt választanám.
2020. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne komoly kapcsolat, nem is tudnál róla, vagy tagadná a lány létezését is.
2020. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!